fbpx

Saalam uwaleekum!

Marokas nuo vandenyno iki Sacharos. Pažintinė ekspedicija po Maroko užkampius, kurių net ir gidai nežino. Neburiam. Įsitikinom. Vietelės atrastos per ne vienerius metus stebėtus dykumų ralius. Į maršrutą visada įtraukiam šiek tiek ralio, nes ralio kilometražai nėra dideli, o didžioji dalis greičio ruožų driekiasi aplink vieną regioną ramunės principu: vieną dieną vienur, kitą – į kitą pusę, o bivuakas visuomet ten pat lieka. Kodėl verta pamatyti ralį? Čia visuomet susirenka daugybė Dakaro ralio Mohikanų, nes Dakaro direktorius yra ir Maroko ralio bosas. O jei nieko nenutuokiat apie tas dykumų žvaigždes, tai galėsit tiesiog ridentis nuo kopos, o į viršų užvairuoti visureigį ir praleist naktį milijono žvaigždučių viešbutyje. Ar dažnai gaunat tokių pasiūlymų?

Nuotykio data ir kaina:

2023 METŲ KOVAS
2400 €* + skrydis

Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

Mes neteikiame išvykimo iš Lietuvos paslaugos. Skrydžiais ir kita logistika pasirūpina arba patys nuotykiautojai, arba mūsų ilgamečiai patikrinti partneriai.

Planas

 • Marakešas, Essaouira, Ouarzazate, Merzouga ir daugelis kitų mažesnių kaimelių, miestelių, užkampių.
 • Sachara. Praleisime čia dvi naktis. Vieną viešbutyje, kaip arabų pasakose, kitą – karališkose palapinėse su vietine muzika ir šokiais aplink laužą.
 • Kalnai.
 • Vandenynas. Laukia 2 naktys prie vandenyno labiausiai atsipūtusioje vietelėje!
 • Vakaras prie laužo. Kada dar sukursite laužą iš palmių lapų Sacharoje ant kalvos?
 • Trauksime kaljaną vietinio kaimelio discoballo spinduliuose.
 • Stebėsime Maroko ralio varžybas. Tikrai ne visas, bet bent kelis automobilių ir motociklų pasidrąskymus kopose privaloma pamatyti.
 • Baseinas? Taip, nes ar kada nors šokote su rūbais į baseiną Maroke?
 • Marokietiško holyvudo studija. Atpažinsite kadrus iš „Mumijos“, „Asterikso ir Obelikso“, „Games of Thrones“ ir kt.
 • Valgysim nuostabius mūsų draugų gaminamus tadžinus.
 • Poilsis, veiksmas, veiksmas, poilsis. Begalybė saulės, bendravimo su vietiniais ir nuostabus maistas.

ĮSKAIČIUOTA

Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. Transportas, nakvynės.

NEĮSKAIČIUOTA

Skrydis, pusryčiai, pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.

Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

SVARBU!
KAS GALI KELIAUTI?

 

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau ypatingai priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tai, kaip supratot, tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžimybes. Užteks klausytis kitų, patirk savus nuotykius!

Atsiduok nuotykiui.
Dabar!

P.S. Tik dar kartą primenam, kad tai bus Jūsų gyvenimo nuotykis!

Iki pasimatymo!

kiti nuotykiai