HI!

Trumpai apie nuotykį:

#SkaitykKodėlKeliausime. O istorija tokia, kad Adventur parodoje turėjome savo stendą ir šimtams lankytojų leidome jį aprašyti su svajonėmis, kur nori lėkt! Įsipareigojome suskaičiuoti balsus ir surengti ten nuotykius! Apie 250 parašė savo svajones ir nugalėjo Naujoji Zelandija!!! Antra vieta – Japonija, Trečia – Islandija (bus ir į jas nuotykiai ateityje). Ten nuotykiausime 14 pilnų dienų (su skrydžiais užtruks ilgiau).

🆘Ir prisiminkite, Naujoji Zelandija realiai turi VIENĄ kelią (ypač šiaurinė sala). Tam, kad patirt kažką mažiau nulaižyto ir neturistinio, teks paeit, palipt, pakopt. Bet bus verta!

O vat tokių nuotykiautojų ir atsipūtusios atmosferos kaip pas mus – nebus niekur! 🤪💪 #bambekliųNeimame
Šis nuotykis bus malonus tik fiziškai sveikiems ir aktyviems dalyviams.

Turime net kelias datas, vietos už mažesnę kainą jau pradėjo garuoti. Kas 4 dalyvius kaina kyla po 400eur. Kas galvoja ilgiau – moka daugiau .

Pažadame – aplankysite viską, kas verta abejose salose.
Jūs būsite Hobitonai, Žiedų Valdovai, lėksime per ale gražiausius pasaulio trekus 20km, bus ugnikalnių, raftingas, gražiausi paplūdimiai. Miestams dėmesio skirsime minimaliai, na kiek reikės pavalgyti, hakos šokio pasimokyti ar marorius aplankyti .

Dar apie nuotykiautojus – daug mūsų dalyvių net neskaito kas parašyta programose. Į dakarą susirinko grupė beveik visa, kai dar neaišku buvo kokioje šalyje vyks dakaras po Peru atsisakymo. Tad ačiū už pasitikėjimą Jums, mes tikrai parūpinsime Jums nerealiausias patirtis ir pačius smagiausius nuotykiautojus, kurie taps Jūsų draugais! Ne viena grupė yra taip sulipusi, kad šeimynos tapo .

Heyyy, heyy, prisijunkite!

Nuotykio data ir kaina:

2021 Kovo 9 – 24 d.

4400 €

 2021 Lapkričio  11 – 26 d.

4400 €

 + skrydis nuo 800 € jei iš LT. Bet atskrenda iš viso pasaulio pas mus nuotykiautojai dažnai, tai kiek iš Jūsų krašto kainuos – tiek ir kainuos :). 

Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

Mes neteikiame išvykimo iš Lietuvos paslaugos. Skrydžiais ir kita logistika pasirūpina arba patys nuotykiautojai, arba mūsų ilgamečiai patikrinti partneriai.

ĮSKAIČIUOTA

Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. Transportas, nakvynės.

NEĮSKAIČIUOTA

Skrydis, pusryčiai stovyklaujant, pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.

Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

SVARBU!
KAS GALI KELIAUTI?

 

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau ypatingai priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tai, kaip supratot, tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžimybes. Ieškom nuotykiautojų, bambeklių neimame!

Atsiduok nuotykiui.
Dabar!

P.S. Tik dar kartą primenam, kad tai bus Jūsų gyvenimo nuotykis!

Iki pasimatymo!

Kiti nuotykiai: