fbpx

Hello! 🐨

🤓 🚀 AUSTRALIJA. BŪSIMA NAUJA JŪSŲ MEILĖ.

ARTĖJA VIENA ĮDOMESNIŲ “NUOTYKIŲ FABRIKO” REZGAMŲ NUOTYKINIŲ PAŽINTINIŲ EKSPEDICIJŲ!

💚 Šalia nuostabių kraštovaizdžių ir gamtos, stengiausi į vieną vietą sumiksuoti įvairovės, aktyvių veiklų, pramogų, kultūrinių, meniškų dalykų, poilsio. O gurmanams – vynų degustacijos ar kengūrienos skanėstai.

💚 O toks 2000 km. Didysis Barjerinis Rifas, iš skrydžio kosmonautai mato jį. O mes pamatysime skrisdami iš lėktuvo / sraigtasparnio, nardydami bei saloje nakvodami. Rimtai, gyvensime barjerinio rifo saloje :). O sala vakare liks tik saulėlydžiui, keliems darbuotojams ir mums. MAMAMIJA, ROJUS LAUKIA! Tas rifas – dar vienas natūralus gamtos pasaulio stebuklas, kaip pvz. Brazilijos nuotykyje didžiausias pasaulyje Iguazu krioklių masyvas. Kas tam rife per ekosistema, tai galva sunkiai suvokia. Išmoksite ir patirsite.

💚 Kengūrų, koalų ir kitų Australijos gyvūnų akistata – rimčiausia gamtos pamokėlė Jūsų gyvenime. 80% jų tik čia gyvena! Ar žinojote, kad Australijoje – didžiausia kuprių populiacija pasaulyje.

💚 Sidnėjaus operhauze šiurpulius keliantis operos pasirodymas, ruoškite puošnius drabužius.

💚 Daintree rainforest – seniausios pasaulyje džiunglės! Senesnės nei Amazonės. Joms apie 150 milijonų metų. Dar vienas netikėtumas Australijos, ane?

💚 Pažintinis žaliukų surfinimas žymiausiame Sidnėjaus Bondi beach. Brazilijoje patiko ir nebandžiusiems, mat su smagia kompanija – viskas įmanoma.

💚 Akistata su gigantišku, pasaulio rekordininku, 110 metų senumo dinozauru – krokodilu.

💚 Viduryje miesto laukinių kengūrų užkariauta pieva, iš kurios negali išvaikyti jų gyventojai. Šimtai jų ten!

💚 Palei vandenyną besidriekiantis vienas gražiausių kelių Great Ocean road su uolėta pakrante.

💚 O gyvūnija?!?!?! 80 % yra tik Australijoje randami gyvūnai, nuo emu iki koalų, nuo kengūrų (o kiek jų rūšių yra, bandžiau salotas kengūrienos, omg kaip skanu, bet nesuvalgiau iki galo, vaizdiniai apetitą pradangino) iki tasmanijos velnių ir didžiausių pasaulio krokodilų.

💚 4×4 roadtripas raudonosios Australijos viduryje per Norther teritorijas prie šventųjų vietų kaip Uluru uola. Tokia viduryje sau dykumos stūkso gražuolė. Didesnė nei Eifelio bokštas. Užprotestavo anangu gentis ir grąžino jiems šventą uolą, panaikino turus lipti ant jos. Laukia pagarbus lankymas ir vėl skambantis australietiško vyno taurių skambesys fone saulei besileidžiant. Tiks?

💚 O jau kiek gražių ir nevisai smagių legendų laukia, nuo aborigenų nuotykių, jų bomžavimų šiuolaikiniame pasaulyje, iki krokodilų medžiotojų – menininkų, kengūrų liūdnoji istorijos pusė ir tikrasis vietinių gyventojų santykis su jomis.

💚 Adrenalino mėgėjams – raftingas kalnų upėje jos aukštumoje. Toje upės žemumoje ir krokodilai laksto. Tai jei per toli nuplauksite neklusniai, bus reikalų 😜

💚 O kokie Jūsų nauji draugai ir draugės susirinks, kurių net nepažinojote iki šiol. Nes bambeklių tai mes neimame drauge. Tik chill ir openmind’ed nuotykiautojams/oms, kurie sunkesnėje situacijoje nušvis noru pagelbėti vieni kitiems, o ne priekaištauti. Ieškome tokių nuotykiautojų, kurie sprendžia, o ne kuria problemas. Kursime nuotykius ir nuostabias emocijas!

💚 Ačiū Audronei, kuri gyvame popieriniame žemėlapyje dar prieš pusmetį rodė savo išlakstytas patirtis, ji apkeliavo beveik visą žemyną per kelis mėnesius. Ir šiaip kosmosas, kad Nuotykių Fabriko dakaro ekspedicijoje susitikusios damos po to tryse susidraugauja ir išlekia į Australiją. Vien dėl to verta daryti tai! Ačiū labai už Jūsų komentarus ir patarimus, kas atsiliepėte renkant info apie šią šalį/žemyną. Kažkas sakė, gal Vilmis, kad jei nepabūsi raudonosiose žemėse – nebuvai reiškias. Ir tiesa. Tai pabūsime, ir net žvirkeliais palakstysime su džipais viduryje Australijos! 😉

Nuotykio data ir kaina:

– 2024 SPALIO 20 – LAPKRIČIO 4 (liko 1 vieta)

 5350 eur 

ĮSKAIČIUOTA: begalės logistikos reikalų kaip – transporto nuoma, kuras (bus ir džiaugsmo vairuotojams pasireikšti, žinome kaip nuotykiautojai kaikurie tą mėgsta), vietinių gidų, lankytinų vietelių, barjerinio rifo ir džiunglių patyrimų.

NEĮSKAIČIUOTA: maistas (50% ir pusryčių nebus, tai gaminsime savus ar smagiose vietelėse stabtelėsime pakeliui), gėrimai, sraigtasparniai, operos pasirodymas, papidomos giluminio nardymo su akvalangu pamokos (snorklenimas įskaičiuotas rife), surfinimo pamoka Sidnėjuje, kupranugariai Uluru 

TARPTAUTINIAI SKRYDŽIAI PAPILDOMAI, NEĮSKAIČIUOTA (Skrydžius pirksime balandžio pirmą savaitę, kuomet grįšiu iš Naujosios Zelandijos nuotykio kovą)

Nuo 1300 eur, skrydis grįžtant per Sidnėjų. Vilnius – Melburnas – Sidnėjus – Vilnius

Nuo 1900 eur, skrydis keliomis valandomis greitesnis iš Cairnso atgal į Vilnių.

VIDINIAI AUSTRALIJOS SKRYDŽIAI PAPILDOMAI, NEĮSKAIČIUOTA: nuo 600eur, kuomet pirkimą darysime, tada ir sužiūrėsime balandį. Vidinių skrydžių kaina labai priklauso nuo Jūsų bagažo dydžio.

DĖMESIO! Galima apjungti dvi keliones ir po Australijos lėkti drauge į Naująją Zelandiją, galimai jau ir negrįšite čia niekada gyvenime, tai gal viską ir ištyrinėjame per kartą? NZ kaip tik po kelių parų prasidėtų po Australijos. Tad būtų laiko kelias dienas pailsėti, pasidarbuoti prie kompo pagal Jūsų poreikį jau Zelandijoje arba toje pačioje Australijoje likus. Ir tuomet neriame į kiwi ir maorių žemę ;)!

ATSIDUOK GYVENIMO NUOTYKIUI DABAR! 😜

Pildyk registracijos formą apačioje arba rašyk el. paštu: labas@nuotykiufabrikas.lt ir greitai suderinsime visus reikalus ;).

Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

DETALUS PLANAS:

Day 0+0. Skrydis Vilnius(jūsų miestas) – Melburnas.

Day 1. Ryte arba vakare atvykimas į Australiją, Melburnas. Atvykus welcome drinks’ai – vietiniai Victorijos regiono vynai priešpiečiams ir pirmosios family photo!!! Kas keliavo, tai žino apie ką čia. 🤗 Aktyvus pažintinis turas po miestą jetlagui vaikyti, žingsniams rinkti, kūnui pamiklinti ir užsitarnauti nuostabią atvykimo vakarienę su romantišku saulėlydžiu. Pasisveikinimas su vieninteliu pasaulyje žemynu – šalimi.

Day 2.  Auto jau paruošti mini roadtripui. Planas yra, bet mes visuomet padarome ir LET’S GET LOST nuotykius, kad patirtume neplanuotų reikalų. Nusukti nuo kelio į takelį yra mūsų kraujyje. 😛 Racijos su antenomis ant stogo karavano komunikacijai įrengtos, prasideda roadtripas į vakarus per miškus, vynuogynus su Victorijos regiono vynų degustacijomis vyninių lokacijose. Gal kokią vieną vyno bačką įsimesime į mašiniukus iš vynynių. O juk Australijoje yra keturi vynų regionai. Šiame nuotykyje net tris iš jų aplankysime ir išdegustuosime. Po to laukia pažintis su koalomis, kengūromis ir kita Australijos gyvūnija gamtos rezervate. Ar žinojote, kad net 80% Australijos gyvūnijos randami tik šiame kontinente ir niekur kitur. Tad galimai tokios įdomios gamtos pamokos Jūs nesate turėję savo gyvenime! Roadtripinant ir turint laisvę, rasime ir laisvėje gausiai gyvenančių kengūrų.

Day 3. Great ocean road kelias ir dvylika su puse (mes tą pusę sušventinsime patys) apaštalo uolos palei vandenyną laukią mūsų. Nakvynė ir vakarienė Melbourne. Mini roadtripo pabaiga. Drono ir fotografijos mylėtojams tai bus neįtikėtini vaizdai! Ruošiamės Tasmanijai. Ten lyg atskira šalis Australijos viduje, su savo kraštovaizdžiais, atskira gyvūnija ir neįtikėtinu meno užtaisu.

Day 4. Rytinis skrydis į Tasmaniją ir kaulams pamiklinti geras Hike’as nuostabiais kraštovaizdžiais. Gale hike’o stogą nurausiantys vaizdai. Pažintis su kitokiu pasualiu nei Australija. Net nežinau, ten gal labiau Airija su kokiais Azorais sumaišyta. 😅

Day 5. Draugystė su Tasmanijos velniais ir vietinėmis tik tos salos mažytėmis kengūromis (Tasmanian pademelon and Bennetts wallaby – and one species of kangaroo, the Forester kangaroo. Occasionally, these species come into conflict with landowners). Ir nersime į neįtikėtiną meno patirtį. “Not Perfect” kūrybos vadovė Vika, rekomendavo meno muziejaus patyrimą su specialiais nuotykiais, tik please please, negooglinkite, taip gausite maks pasitenkinimą. Rytinis arba vakarinis skrydis į Melburną. ✈️

Day 6/7/8. Pagaliau lėksime į tą tikrąją raudonos žemės Australiją į patį žemyno centrą! Galimai rytinis skrydis iš Tasmanijos į Melbourną (jei iš vakaro negrįžome) ir į Alice Springs, į raudonąją Australiją pačiame žemyno centre. Laukia trijų dienų roadtripas per beribius plotus, tokius kaip filmuose matote. Ir jau čia mes tikrai išlįsime į žvirkelius patyrinėti apie ką tai. Saugomės kengūrų ir laukinių kupranugarių. Ar žinojote, kad Autralijoje yra didžiausia kupranugarių populiacija pasaulyje? Tikrai taip, ne arabų kraštuose, ne Mongolijoje – Australijoje! AAAA, nuotykis prasideda. 😉 Pasiimame džipus, įsirengiame racijas komunikacijai ir su karavanu lekiame! Nuo aborigenų genčių gyvenimo link Ayers Rock. Uluru uolos pro Kings kanjoną. Po to kažkada su kupranugariais varom per saulėtėkį ar saulėlydį su vaizdu į gigantišką Uluru uolą, Australijos pažibą. O ar žinojote, Ayers Rock / Uluru uola yra vientisas uolos gabalėlis, kuris yra aukštesnis nei Eifelio bokštas 😜, o ilgis uolos – 3.6 km. Nuostabios vakarienės su nuostabia kompanija. Rytinis žygis prie kaja Kata tjuta. Paskutinę dieną skrydis į Sidnėjų per pietus gal/vakare? Vakarienė prie Operos teatro. Ten yra toks energetiškas open air bariukas su restoranu, su vaizdu į operą, krantinę, miesto dangoraižius ir Harbour tiltą. Manhetenas, Brooklynas, Dublinas ir Londonas vienoje vietoje. Kažkas tai neįtikėtino ten būti ir stebėti saulėlydį… Tą akimirką supratau, kad įsmylėjau Australiją. Ai, gi dar nuostabūs keli parkai šalia operos. Tad derinys tiesiog pakerėjo, užbūrė. O žmonių gražumas… Turistai gėrisi, vietiniai sportuoja, tas žioplinėtojų miksas su vietiniais tiesiog nuostabus. Noriu, kad tai pajaustumėte, patirtumėte savo kailiu. 🥰

Day 9.  Sidnėjus. Pagaliau galimybė pasidėti daiktus sėsliau ir kelias paras gyvensime tame pačiame mieste, tad pasijausite Sidnėjuje kaip namuose po čigoniško lakstymo pirmą savaitę. 😊 Varom į mėlynus kalnus ryte, žvilgsnis nuo skardžio į nuostabią panoramą su mišku apačioje, aš tokio vaizdo dar neesu patyręs, jausmas toks, kad skrendi virš miško. Tada lekiam žemyn prie krioklių, kelių valandų lengvas hike’as su užtarnautais pietumis ir finišu nuostabioje kavinėje su vaizdu į mėlynus kalnus. Kas nori poilsio, praleidžia išvyką į kalnus. Grįžtame į Sidnėjų apie 16val. ir vakare – operos lankymas žymiausiame pasaulio operhauze. Ne ekskursija, o tikra simfonija su orkestru! Tad pasiruoškite sukneles, išlygintus marškinukus ir į trasą šeštadienio vakarą! O po operhauzo į miesto vakarėlį naktinį. Po tokių vakarų būna ir saulę pasitinkam.😙 Gerai, kad kitą dieną sekmadienis ir laisvadienis nuo super aktyvių veiklų. Lauks poilsinės veiklos prie vandens. 🏄‍♂️

Day 10. Žymiausias Australijos paplūdimys Bondi beach, lietuvaičių tinklinio turnyras ir surfinimo pamoka naujokams/patyrusiems (surf’as pasirinktinai, neįtraukta į kainą). O viena svarbiausių procedūrų – praplaukti legendiniame Bondi baseine, į kurį vandenynas vandens priskalauja iš bangų! Tad tokia visiškai laisva diena. Kam norisi shopingo – bus laiko ir tam. Vakarinis skrydis į Australijos tropikus ir barjerinio rifo namus.

Day 11/12. Plaukimas su nakvyne Dižiojo barjerinio rifo saloje Koralų jūroje. Žydrumas vandens ir koralinių slėnių toks, kad O MAMAMIJA! O kokia įdomi jo istorija ir visas ekosistemos veikimas. Deginamės, nardom rimčiau kas nori (galimos pamokos norintiems)/ snorklinam / stebime nuostabią gyvūniją ir koralus prieš nosį žydinčius įvairiausiomis spalvomis. O gigantinškos bei margiausios pasaulio žuvys mums maivosi kaip madų šou. 🐠 🐡 Bus ir skrydis sraigtasparniu virš didžiojo barjerinio rifo (neįskaičuota, nuo 120eur). Antros dienos vakare grįžtame į žemyną. Po aktyvaus nuotykio jau artėjančio į pabaigą tikrai kelios dienos bus vertos gero saulės ir vandens poilsio. Dar vakare nulėksime prie mažųjų kengūrų pievos, kurią okupavo viename kaimelyje netoliese. Vietiniams tie gyvūnai kelia nemažai rūpesčių, o va turistams tik romantika atrodo. Toje pievoje mačiau šimtus jų, buvo magiškas vaizdas. Jas bandė perkelti į kitą regioną, bet nesėkmingai. Tad gyvena tarp žmonių, tarp greitkelio. Ir, kaip liūdna bebūtų, jų per metus iki 500 žūsta auto įvykiuose arba užpuolus šunims vien tame regione. Tai reiškias, kad tiek ir automobilių sudaužoma, tiek avarijų įvyksta, ypač tamsoje. 😞

Day 13. Cairns’as yra tropikai, džiunglės. Visai kitas klimatas nei kitur kur buvome. Karšta, apie 30 laipsnių, tad flipflopai, laisvos suknios ir palaidi laisvi marškinėliai – jūsų draugai. Tad lekiame į Daintree rainforest / seniausių pasaulio džiunglių nuotykį. Joms apie 150 mil. metų. Bet prieš tai mes aplankysime vieną seniausių ir vieną didžiausių krokodilų pasaulyje – Cassius. 🐊 Jam apie 110 metų. O jis gyvena open air melanezijos meno galerijoje, kurią įkūrė vienas krokodilų gaudytojų su žmona. Jį ištraukė iš laisvės tam, nes belenkiek katerių atakavo ir daugybė incidentų sukūrė. Jis tiek kovojo su žmonijos mašinomis sukurtomis, kad neturi priekinės kojos vienos. Dar sako, kad jis susikovė su rykliu rimtu ir taip neteko kojos. Na, velniai ten žino, bet tas sūriavandenis dinozauras tikrai nepaliks abejingų. O kas kas ten per legendinė šeimynėlė jį priglaudusi, tai jums stogą nuraus išgirdus pasakojimus. 🤯

Paskutinė vakarienė, refleksijos, apsikabinimų sesija ir atsisveikinimo bučkiai su Australija.

Day 14. Skrydis namo. 🛫 🏠

SVARBU!
KAS GALI KELIAUTI?

 

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau ypatingai priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tai, kaip supratot, tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžymybes. Užteks klausytis kitų, patirk savus nuotykius!

Atsiduok nuotykiui.

P.S. Tik dar kartą primenam, kad tai bus Jūsų gyvenimo nuotykis!

Iki pasimatymo!

Kiti nuotykiai: