fbpx

10 nuotykių fabriko paslapčių

Perskaityk atidžiai, nes gali būti, kad tai ne tau.

 1. Skleidžiame šypsenas, gerą nuotaiką, pozityvą, smalsumą, žingeidumą. Kartais tylim, pykstam, urzgiam. Po to vėl šokam, lipam, bėgam, griūnam ir vėl keliamės.
 2. Vertiname bendravimą. Tikrą klausymą ir girdėjimą. Bet ne apie namie likusias problemikes, nors prie lauželio visko būna. Tikrai nestabdom.
 3. Mes klystame. Ir labai norime, kad mums leistų klysti.
 4. Neskaičiuojame bažnyčių. Bet nuostabiauias tikrai aplankome.
 5. Bandome rasti nenutrintų takų, todėl kartais lekiam bekele, ar nusukam nuo pagrindinio kelio.
 6. Mes už naujus potyrius, o ne poterius, kuriuos žinom mintinai. Ieškom naujų kvapų, skonių, prisilietimų, garsų ir grožio.
 7. Spontaniškumas mūsų antras vardas. Tik taip jaučiamės gyvi.
 8. Nesiginčyjam, tikrai yra daugybė įdomių ir kūrybiškų kelionių, bet va tos standartinės konvejerinės kelionių agentūros – kaip Šiaurės Korėja. Tik pagal jų planą ir ne kitaip. Jos yra BLOGIS. Jos atima iš žmonių teisę galvoti, patiems pažinti. Jos kaip zoosodas. Tave nugabena ir vedžioja nutrintais takeliais. Jos išjungia žmonių smegenis ir keliautojus padaro bulvių maišais autobusų bagažinėse. Tai, kaip supratai, mums Š. ne oK. ir ne pavyzdys.
 9. Keliauti draudžiama:
  SEL’o elgesio fanams. Muziką galit mėgti. Ir mums keletas dainų patinka.
  Homofobams. Nuotykiautojų tarpe gali būti gėjų ar lesbiečių.
  Priekabiautojams prie stulpo.
  Neturintiems humoro jausmo.
  Bambekliams ir storžieviams.
 10. Tad kaip supratote, su komanda beprotiškai rūpinamės smagia grupės atmosfera ir įdomiais bendrakeleiviais. Tikime, kad dažnai raktas į sėkmę gali būti šioje frazėje: ne kur, o su kuo. Tuomet jokie Mongolijos stėpėje, kur artimiausia degalinė už 5 val kelio, nutikę išbandymai nebaisūs! Bučkiai ir apkabinimai. Susinuotykiaukime visame pasaulyje! Su šiltais apkabinimais, Nuotykių Fabrikas.