fbpx

DATOS IR KAINOS: 

REZERVUOK VIETĄ 2024 METŲ DAKARUI! Tikslios datos bus paskelbus naują trasą apie 2023 gegužę – birželį. 

2024 m. VISAS DAKARAS  4800 € (dvi savaitės sausio pirmoje pusėje, nuo starto iki finišo)
2024 m. PIRMA DAKARO PUSĖ 2900 € (trukmė apie 8 d. sausio pradžioje, nuo starto iki Dakaro vidurio)
2024 m. ANTRA DAKARO PUSĖ  2900 € (trukmė apie 8 d. nuo Dakaro vidurio iki finišo)

* Skrydžiais pasirūpina patys keliautojai (su mūsų rekomendacijomis) arba pagelbės mūsų partneriai. Prisijungti galite iš viso pasaulio, ne tik iš Lietuvos.

VIZIJA IR MISIJA:

Palaikyti lietuvaičius su gausia trispalvių jūra. Kiek tai jaudulio ir džiaugsmo suteikia ne tik mums, bet ir lenktynininkams, turbūt įmanoma pajausti tik būnant čia. Mūsų vėliavų jūra yra užfiksuota net oficialiame DAKARO filme! Šias ekspedicijas rengiame jau šeštus metus, tad patirties geros ir blogos turime iki kaklo. Paskutiniais metais visos komandos įsiminė, kiek daug gali atvažiuoti lietuvaičių palaikyti savo šalies, lyginant su kitų komandų sirgaliais. Mūsų buvo bene daugiausiai, o jei ne daugiausiai, tai reiškėmės aktyviausiai. Ypač gerai mūsų trispalvę įsiminė po to, kai Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu greičio ruožą įveikė pirmi!

Pajausti TIKRUS Dakaro nuotykius. Mes ne žiūrovai, o tikri DAKARO DALYVIAI. Variuosite patys, sunku patikėti, bet lėksite džipais po Saudi dykumą! Benzingalvių svajonė. Gelbėjome ir Gelažninkui su maistu ir rūbų gabenimu, ir Antano komandą vežiojome po trasą, ir iGo2Dakar fotografus vežėme gilyn, ir motociklininką vargšą nuvežėm į biuvaką, kurio motociklas dykumoje sugedo. Nuotykiai gali būti varginantys, spontaniški, neplanuoti, nuviliantys, džiuginantys, išsunkiantys ir palaiminantys. Bet galutinėje puokštėje – WOW! Tad reikia lengvai ištvermingų ir nestresuojančių nuotykiautojų. Informuoju, jog visada darome asmeninį facecontroll`ą, tad atsiprašome, jei nepaimsime :). Planas yra, bet jau dabar aišku, kad pagal planą Dakare niekas nevyksta. 

Pajausti ir patirti šalies dvasią, gamtą, kultūrą ir pabendrauti su vietiniais žmonėmis. Pakeliui griebsime visus įmanomus turistinius objektus, vyksime į svečius pas vietinius gyventojus, kurie jau dabar mūsų labai laukia. Garantuojam, per kelionę susirasit ne vieną draugą ir gersite skaniausią kavą! Kartais išsiskirsime, vieni lėks į Dakarą, kiti – lankyti įdomių Saudo Arabijos vietų.

Prižadame! Bus selfiai su Žala, Juknevičium, Vanagu, Gelažninku, Nasseru, Petranseliu ir kitais lenktynininkais. Iš praeitų ralių turime krūvas selfių su Alonzo, Nasseru, Petranselių šeima, Laya Sainz, Sunderlandu, Toby Price ir kt., o ką jau kalbėti beveik apie šeimynines fotosesijas su lietuvaičių ekipažais. 🙂

Važiuojame kaifuoti ir gerai leisti laiką. Prisiminkite, kad kartais galios ir posakis: 

„To have fun, you don’t have to have fun“.

DĖMESIO!  Norime aiškiai iškomunikuoti – per dieną gali tekti nukeliauti ir 400, 500 km, tad atidžiai pagalvokite, ar tai Jums. Nors keliaujant Namibijoje ar JAV būna ir dar daugiau km :).  Ar norite saugiai likti savo komforto zonoje, ar norite įveikti savo D-a-k-a-r-ą, finiše džiaugtis kartu su Lietuvos lenktynininkais ir kažkada anūkams pasakoti apie gyvenimo nuotykį?!??!

Griebkite 🇱🇹, lekiam palaikyti lietuvaičių, pamatyti beveik visą Saudo Arabiją ir, žinoma, patirti savo D-a-k-a-r-ą! 

PLANAS

 

  • 14 greičio ruožų.
  • ±20-24 dalyvių. Po keturis 4×4 automobiliuose. 2020 metais lėkėm su baltais landcruiseriais. Kitais metais  šalia toyotų buvo ir Nissan patrulis Safari, naujausios Tahoe su aukšta nosimi.
  • 4-5 naktų palapinėse dykumoje ar šalia bivako.
  • 9/10 nakvynės nakvynės namuose, viešbučiuose.
  • 6000 km. per 14 greičio ruožų dienų, t.y. grubiai po 300–500 km.per dieną. Kartais važiuosime labai nedaug, kuomet biuvakas kelias naktis ten pat ir b8na klipinis greičio ruožas.
  • Patirti, o ne tik pamatyti pravažiuojančius. Tikrai bus situacijų, kur turėsite lenktynininkams parodyti kelią, padėti atsikelti nugriuvusiems, kartu su žurnalistais laukti visų sugrįžtančių, dalintis patirtimis ir įspūdžiais ne tik tarp savų, bet ir tarp komandų.
  • Pateksime į trasas. Tapsite tikra D-a-k-a-r-o dalimi, o ne paprastais žiūrovais. Per buvusias Peru ir Saudi ekspedicijas tiek išlandžiojome greičio ruožus, matėme ir furų virtimus, ir klajones, kur pasiklydo dešimtus lenktynininkų.

LIVE YOUR DREAMS, DON’T DREAM YOUR LIFE! Che che, lekiam nuotykiauti!

Mūsų komanda

Komandoje turėsime nuotaikingų keliautojų, jogistų, verslininkų, ralistų, fotografų, odontologų ir kitų sričių nuotykiautojų, kuriuos vienija – meilė nuotykiams ir D-A-K-A-R-U-I. Subalansuota ir paruošta tiek vyrams, tiek moterims. Pasiruoškite būti vairuotojais, šturmanais, fanais, poilsiautojais, turistais, furistais. Na, paskutinis tik dėl rimo. Žodžiu, lankysim Saudo Arabijos įžymybes ir gaudysime Dakaro azartą.

 

Moterys Saudi. Lietuvaitės buvo visur sutiktos tolerantiškai. Kavą/arbatą/datules valgėme kartu su vyrais, nors arabių ten nebuvo. Taip, moterų ir vyrų segregacija ten labai stipri, tačiau atvykėlėms tai nesudaro jokių nepatogumų. Visi buvome priimti lygiai vienodai. Mes gerbėmė jų kultūrą, o jie mūsų. Nereikėjo vilkėti abajų (ilgų moteriškų rūbų), bet su ilgomis rankovėmės buvome beveik visada. Oro sąlygos – šiaurinėje pusėje vėsiau, reikia naktimis ir sriukių ar megztinio rimto, o pietinėje – karšta.

ĮSKAIČIUOTA

Ilgametė D-a-k-a-r-o patirtis, pažintys su dakaro dalyviais ir žurnalistais, specifinės informacijos gavimas apie trasas, gerus taškus, įdomius įvykius, orientavimasis. Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. Pats rimčiausias 4×4 transportas rimtais landcruiseriais ar panašiais visureigiais, vairavimas dykumoje – mes patys vairuojame!!! Traukiame, stumiame, kasame, keičiame ratus. Nakvynės nuo puikių 4 viešbučių, vilų, svečių namų iki palapinių. Ne visur Saudi galima rasti komforto.

NEĮSKAIČIUOTA

Skrydis, pusryčiai (dažnai anksti išvykstame, tad negauname pusryčių, pirksime patys pakeliui parduotuvėse ar degalinėse bei gaminsime ant laužo, pasitiesę arabiškus kilimus – romantika!), pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.

SVARBU!

KAS GALI KELIAUTI?

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Lankstus požiūris – privalomas! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžymybes. Ieškom linksmų nuotykiautojų, bambeklių nepriimam!