fbpx

Rezervuok vietą 2025 m sausio DAKARO FANŲ EKSPEDICIJOJE SAUDO ARABIJOJE! 

Kaina ir data

 • DABAR 500 eur nuolaida, paskubėk griebti vietą sau ir draugams/ėms!
 • VISAS DAKARAS, 4300 € (vietoj 4800 )
 • PIRMA DAKARO PUSĖ, 2800 € (vietoj 3300 )
 • ANTRA DAKARO PUSĖ, 2800 € (vietoj 3300 )
 • + skrydis nuo 700 eur

Preliminari data Sausio 3-18 (tiksli data bus birželį, kai patvirtins Dakaro organizatoriai, tačiau didelė tikimybė, jog su datom pataikysime iš patirties, pirmas savaitgalis po Naujų  bus startui skirtas 😀 )

Dėmesio: Nuotykių Fabriko ekspedicija prasideda ir baigiasi Saudo Arabijoje. Nuotykiautojai patys atsakingi už atvykimą/išvykimą į/iš šalies, mes neperkame ir neparduodame skrydžio bilietų. Mes patariame ir rekomenduojame kaip geriausia patogiausia atvykit, o skrydžių pirkimu pasirūpins mūsų logistikos partneriai arba Jūs patys, tad iš Lietuvos pagrindinė grupės skris kartu, o kas atlėks iš kito pasaulio krašto, pagelbėsime su logistikos derinimu, kad susitiktumėme Saudo Arabijoje reikiamu metu.

VIZIJA IR MISIJA:

Dakaro svajonė ir Dakaro ekspedicijų gimimas. Ekspedicijos vadovas yra patyręs dakaristas Tomas Tumalovičius, jau 8 dakarus aplankęs Peru, Čilėje, Agentinoje ir Saudo Arabijoje. Tris metus dakarus dirbo su komandomis, o po to pritrūko laisvės važiuoti kur nori ir kada nori, mat Dakaro komandų nariams niekur negalima išvažiuoti iš biuvako į trasas, organizatoriai griežtai riboja ir seka su gps sistemomis, bauduoja. Tad atsirado svajonė – sukurti savo komandą, kuriai dzin organizatorių ribojimai :D. Ir net slaptai vežame komandų narius į trasas, mat jie negali išlėkt :)). Štai taip jau beveik keli šimtai lietuvaičių ne tik aplankė, bet ir PATYRĖ Dakarą ir Pietų Amerikoje, ir Saudo Arabijoje. Prisijunk ir tu!

Palaikyti lietuvaičius su gausia trispalvių jūra. Kiek tai jaudulio ir džiaugsmo suteikia ne tik mums, bet ir lenktynininkams, turbūt įmanoma pajausti tik būnant čia. Mūsų vėliavų jūra yra užfiksuota net oficialiame DAKARO filme bei ne viename spaudos ir pasaulio medijos pranešimuose! Ekspedicijas rengiame jau šeštus metus, tad patirties geros ir blogos turime iki kaklo. Paskutiniais metais visos komandos įsiminė, kiek daug gali atvažiuoti lietuvaičių palaikyti savo šalies, lyginant su kitų komandų sirgaliais. Mūsų buvo bene daugiausiai, o jei ne daugiausiai, tai reiškėmės aktyviausiai. 

Pajausti TIKRUS Dakaro nuotykius. Mes ne žiūrovai, o tikri DAKARO DALYVIAI. Variuosite patys. Gal ir sunku patikėti, bet lėksite džipais po Saudi dykumą! Benzingalvių svajonė. Prireikus esame gelbėję Gelažninkui:  gabenome maistą ir rūbus, Antano, iGo2Dakar fotografus komandą vežiojome po trasą ir net sugedusį dykumoje motociklininką nuvežėm į biuvaką. Nuotykiai gali būti varginantys, spontaniški, neplanuoti, nuviliantys, džiuginantys, išsunkiantys ir palaiminantys. Bet galutinėje puokštėje – WOW! Tad reikia lengvai ištvermingų ir nestresuojančių nuotykiautojų. Informuoju, jog visada darome asmeninį facecontroll`ą, tad atsiprašome, jei nepaimsime :). Planas yra, bet jau dabar aišku, kad pagal planą Dakare niekas nevyksta. 

Pajausti ir patirti šalies dvasią, gamtą, kultūrą ir pabendrauti su vietiniais žmonėmis. Pakeliui griebsime visus įmanomus turistinius objektus, vyksime į svečius pas vietinius gyventojus, kurie jau dabar mūsų labai laukia. Garantuojame, per kelionę susirasite ne vieną draugą ir gersite skaniausią kavą! Kartais išsiskirsime, vieni lėks į Dakarą, kiti – lankyti įdomių Saudo Arabijos vietų.

Prižadame! Bus selfiai su mūsų lietuviškomis Dakaro žvaigždėmis Roku, Laisvydu, furistais, Žala, Petrumi ir kitais, kas dalyvaus. Na, o pasaulinės dakaro jų didenybės taip pat bus greta. Tad selfiai ir mini pašnekesiais Nasseru, Petranseliu ir kitais lenktynininkais laukia Jūsų. Iš praeitų ralių turime krūvas selfių su Alonzo, Nasseru, Petranselių šeima, Laya Sainz, Sunderlandu, Toby Price ir kt., o ką jau kalbėti beveik apie šeimynines fotosesijas su lietuvaičių ekipažais. 🙂

Važiuojame kaifuoti ir gerai leisti laiką. Prisiminkite, kad kartais galios ir posakis: 

„To have fun, you don’t have to have fun“.

DĖMESIO!  Norime aiškiai iškomunikuoti – per dieną gali tekti nukeliauti ir 400, 500 km, tad atidžiai pagalvokite, ar tai Jums. Nors keliaujant Namibijoje ar JAV būna ir dar daugiau km :).  Ar norite saugiai likti savo komforto zonoje, ar norite įveikti savo D-a-k-a-r-ą, finiše džiaugtis kartu su Lietuvos lenktynininkais ir kažkada anūkams pasakoti apie gyvenimo nuotykį?!??!

Griebkite 🇱🇹, lekiam palaikyti lietuvaičių, pamatyti beveik visą Saudo Arabiją ir, žinoma, patirti savo D-a-k-a-r-ą! 

PLANAS

 

 •  12-14 greičio ruožų, kiekvienai metai keičiasi. Kaikurie ruožai tampa iš dviejų dienų kaip vienas, pvz naujasis chrono (buvęs maratoninis).
 • ±20-24 dalyvių. Po keturis 4×4 automobiliuose. 2020 metais lėkėm su baltais landcruiseriais. Kitais metais  šalia toyotų buvo ir Nissan patruliai Safari, Pajero, naujausios Tahoe su aukšta nosimi.
 • 4-5 naktų palapinėse dykumoje ar šalia bivako.
 • 9/10 nakvynės nakvynės namuose, viešbučiuose. Mėgstantiems tik komfortą ir išsimiegojimą – siūlau atostogauti prie teliko.
 • 6000 km. per 12/14 greičio ruožų dienų, t.y. grubiai po 400–500 km.per dieną. Kartais važiuosime labai nedaug, kuomet biuvakas kelias naktis ten pat ir būna klipinis greičio ruožas.
 • Patirti, o ne tik pamatyti pravažiuojančius. Tikrai bus situacijų, kur turėsite lenktynininkams parodyti kelią, padėti atsikelti nugriuvusiems, kartu su žurnalistais laukti visų sugrįžtančių, dalintis patirtimis ir įspūdžiais ne tik tarp savų, bet ir tarp komandų.
 • Pateksime į trasas. Tapsite tikra D-a-k-a-r-o dalimi, o ne paprastais žiūrovais. Per buvusias Peru ir Saudi ekspedicijas tiek išlandžiojome greičio ruožus, matėme ir furų virtimus, ir klajones, kur pasiklydo dešimtus lenktynininkų.

LIVE YOUR DREAMS, DON’T DREAM YOUR LIFE! Che che, lekiam nuotykiauti!

Mūsų komanda

Komandoje turėsime nuotaikingų keliautojų, jogistų, verslininkų, ralistų, fotografų, odontologų ir kitų sričių nuotykiautojų, kuriuos vienija – meilė nuotykiams ir D-A-K-A-R-U-I. Subalansuota ir paruošta tiek vyrams, tiek moterims. Pasiruoškite būti vairuotojais, šturmanais, fanais, poilsiautojais, turistais, furistais. Na, paskutinis tik dėl rimo. Žodžiu, lankysim Saudo Arabijos įžymybes ir gaudysime Dakaro azartą.

 

Moterys Saudi. Lietuvaitės buvo visur sutiktos tolerantiškai. Kavą/arbatą/datules valgėme kartu su vyrais, nors arabių ten nebuvo. Taip, moterų ir vyrų segregacija ženkliai mažėja didmiesčiuose ir internetinės kartos jaunimo tarpe, bet nuošaliuose regionuose stipri liks dar ilgai, tačiau atvykėlėms tai nesudaro jokių nepatogumų. Visi buvome priimti lygiai vienodai. Mes gerbėmė jų kultūrą, o jie mūsų. Nereikėjo vilkėti abajų (ilgų moteriškų rūbų), paskutiniais metais net su šortais ir trumpomis rankovėmis moterms jokių problemų nekilo. Oro sąlygos – šiaurinėje pusėje vėsiau, reikia naktimis ir sriukių ar megztinio rimto, ir stirukės, o pietinėje – karšta dienomis. Labai karšta. Priklausys kur vingiuoja trasa.

ĮSKAIČIUOTA

Ilgametė D-a-k-a-r-o patirtis, pažintys su dakaro dalyviais ir žurnalistais, specifinės informacijos gavimas apie trasas, gerus taškus, įdomius įvykius, orientavimasis.

4×4 transportas: landcruiseriai, Patruliai, Pajero ar panašūs visureigiai, jų vairavimas dykumoje – mes patys vairuojame!!! Traukiame, stumiame, kasame, keičiame ratus. Kuras viso dakaro metu.

Nakvynės nuo puikių 4 žvaigždių viešbučių, vilų, paprastų svečių namų iki palapinių. Ne visur Saudi galima rasti komforto.Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. 

NEĮSKAIČIUOTA

Skrydžiai 

Maistas ir gėrimai. Pusryčiai (dažnai anksti išvykstame, tad negauname pusryčių, pirksime patys pakeliui parduotuvėse ar degalinėse bei gaminsime ant laužo, pasitiesę arabiškus kilimus – romantika!), pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.

Palapinėmis, miegojimo kilimėliais ir miegmaišiais pasirūpina patys keliautojai. Gausite daiktų sąrašą ko reikia ir ko ne, mat yra linkusių padauginti daiktų :D.

Mokesčiai į lankytinus turistinius objektus, jei tokių bus palei trasą.

SVARBU!

KAS GALI KELIAUTI?

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Lankstus požiūris – privalomas! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžymybes. Ieškom linksmų nuotykiautojų, bambeklių nepriimam!