fbpx

Hi! AMERIKOS NUOTYKIS LAUKIA! 😉

Mes paruošėm Jums tikrą ROAD-TRIP VESTERNĄ!

Aplankysime kanjonus, nacionalinius parkus ir dykumas, nuotykių apsuptus didžiuosius miestus. Patirsite JAV nuo Los Andželo iki Niujorko! Pagrindiniai veiksmo herojai būsite Jūs. Jūsų laukia absoliutus nuotykių filmas, tik ne pro autobuso langą, ar Travel Channel, o pro priekinį visureigio stiklą, kurį iki pat kanjono krašto vairuosite Jūs. Patikėkit, vaizdai ir patirtys bus verti kino juostos.

NUOTYKIŲ DATOS IR KAINA:

2025 | BALANDŽIO 23 – GEGUŽĖS 6 (susiplanuok dabar)

KAINA:

4300€ + skrydis 600-700 €

* Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

** Skrydžiais, kita logistika pasirūpina mūsų logistikos partneriai (mes nukreipsime) arba patys nuotykiautojai su mūsų rekomendacijomis

ĮSKAIČIUOTA

 • Bilietai į visus nacionalinius parkus, transportas, kuras, viešbučiai ir moteliai, kartais pusryčiai (kartais nebus nakvynės vietoje).
 • Kelionės siela ir vadovas Tomas Tumalovičius (dovanų visiems po gabėlėlį).

NEĮSKAIČIUOTA | PASIRINKTINAI

 • Tarptautinių skrydžių bilietai (atskristi galite ir bet kurio pasaulio krašto, labai laukiame). Iš Vilniaus puikus skrydis Vilnius – Los Andželas į priekį ir atgal Niujorkas – Vilnius. Skrydžiai nuo 700 eur į abi puses.
 • Vidinio skrydžio bilietas Las Vegas – Niujorkas, 100 – 200eur.
 • Bilietas į Antelopės kanjoną – 60 arba 120 eur, priklausomai nuo valandos.
 • Bilietai Niujorke į papildomai savarankiškai pagal norus lankomus objektus: Empire state Building (50 eur), Moma ir Guggenheim muziejai (nuo 20 eur), bilietas į Broadway show (nuo 20/40 eur) – spektalį, miuziklą.
 • Skrydis sraigtasparniu virš Grand kanjono ar Niujorko (nuo 250 eur ir daugiau, priklauso kiek minučių)
 • Niujorke plaukimas aplink Manheteną saulėlydžio metu palei laisvės statulą, Bruklino tiltą (50 eur)
 • Kelioniniai medicininiai ir nelaimingų atsitikimų draudimai.
 • Kartais pusryčiai. Moteliuose ar viešbučiuose jų ne visada būna, tad apie pusę kelionės pusryčių nebus įskaičiuota, pusryčiausime mieste ar pakelės kavinėse.
 • Pietūs ir vakarienės.

 

Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

Nuotykių planas:

Day 1

Per pietus atskridimas, paliekame daiktus viešbutyje ir plačiomis akimis bei smalsiomis sielomis prasideda Kalifornijos grožybių tyrinėjimas – let’s Californication (geriausias serialas ever)! Jei galvojate, kad matėte visko, tai reiškias dar nieko nematėte. :)). Tokios įvairios ir išraiškingos publikos kaip Venice Beach nežinau ar kur rasite. Na, gal Burningmane. Bet ten jie pasipuošia tai progai. O Venice Beach – kasdienybės herojai! Venice Beach ir Muscle Beach lankymas, 4 km pasivaikščiojimas pakrante tarp šių paplūdimių, pasikarstymas ant žymiųjų žiedų, maudynės Ramiajame vandenyne, žymusis Santa Monica Pier su Route 66 kelio ženklo pabaiga, Santa Monica rajono tyrinėjimas ir vakare saldus jetlaginis miegas su kalifornietiškais pagardukais.

Day 2

Holywoodo žvaigždžių alėja. Nuo Marilyn Monroe iki Švarcnegerio. Susirasite savo mėgstamiausio aktoriaus/-ės žvaigždę. Po to lauks jaudinanti akimirka krepšinio žmonėms – Kobe Bryanto memorialas. Bewerly Hills parkas su žymiuoju ženklu ir beribėmis aukštų palmių gatvėmis ir razinka ant torto – saulėlydžio hike’as link Hollywood’o ženklo. Užlipsime virš pačio ženklo ir matysime visą Los Andželą! Čia bus kažkas tai iš kosTmoso srities – prisilietimas prie amerikietiškos svajonės 😀. Apsikabiname visi draugiškai ir pasidarome šeimyninį selfį! Jei pasiseks, pamatysime kaip lapės gaudo vietinius žiurkėnus, ne kartą teko matyti jau ir net nufotografuoti.

Los Andželas balandį ir gegužę nusidažo purpurine/violetine spalva. Tai Džakaranda medžiai. Ir tuo metu sninga violetiniais žiedais Kalifornijoje. Jacarandos atvyko į Los Andželą kaip alternatyva palmėms atvėsinant miestą, mat nuo palmių daug šešėlių negausi. Bet kaip ten viskas bebūtų – aukštos palmės yra vienas iš Los Andželo bruožų.

Day 3

„Josemičio slėnis man visada yra saulėtekis, žalio ir auksinio stebuklo blizgesys didžiuliame akmens ir erdvės pastate.” – Anselis Adamsas. Tikras amerikietiškas roadtripas prasideda! Ankstyvas išvažiavimas link didžiausių medžių pasaulyje – sekvojų parką! Su visurgeigių karavanu pralendama pro sekvojoje iškirstą tunelį bei aplankome pasaulyje didžiaudsią medį – general Sherman tree. Čia jum ne Stelmužės ąžuoliukas, su visa pagarba jam :). O vakarop lauks ir fantastinis gamtos kūrinys – Yosemite nacionalinis parkas. Tai vienas gražiausių JAV nacionalinių parkų. Pakeliui grožimės Kalifornijos peizažais, pietūs pakelės užeigoje su amerikietiška dvasia. Pagal galimybes popietę atvykstame į Yosemite parką (ar link jo prieigų) ir užvažiuojame nuostabiausiam saulėlydžiui virš kalnų į Glacier Point. Kol daugelis grožėsis vaizdu į slėnį, paskutiniuose saulės spinduliuose skęstančiais žymieji Half Dome ir El Capitain kalnais, drąsiausi galės prisėsti ant uolos krašto ir pakabinti kojas kilometro aukštyje su vaizdu į slėnio platybes. Žemai apačioje matome krioklius, kuriuos lankysime rytoj. Nakvynė Yosemite slėnyje.

Josemičio parkas buvo įkvėpimo šaltinis žymiausiam pasaulio gamtos fotografui Ansel Adams, kurio juodai balta fotografija tiesiog užburia! “When photographer Ansel Adams looked through his camera lens, he saw more than Yosemite’s rocks, trees, and rivers. He saw art. Hues of wildness surfaced in this great American photographer’s stunning black-and-white prints. And for most of his life, Yosemite National Park was Adams’ chief source of inspiration.”

Day 4

Ryte laukia 2-4 val hike’as palei krioklius. Ištvermingiausiems iki viršaus, lėtesniems – iki viduriuko. Tikrai įveikiama daugeliui. Pusryčiaujame viršūnėje ar pusiaukelėje su vaizdu į slėnį – gražiausia Jūsų pusryčių vieta kada tik esate patyrę. TIKRAI! Prieš pietus nusileidžiame į slėnio apačią ir aplankome krioklių papėdes. Ryžtingiausi galės pasiturkšti kriokliuose. O kiti galės paieškoti gretimais lakstančių rudųjų meškų. Aną kartą nesunkiai pavyko rasti ir nufotografuoti. Po pietų gražiausiais kalnų keliais ir slėniais judame link mirties slėnio. Grožimės snieguotomis viršūnėmis ir magiška Kalifornijos gamta.

Day 5

Dar vis Kalifornijoje esame, tačiau peizažai visiškai kitokie. Death Valley – viena karščiausių, sausiausių ir žemiausių pasaulio vietų. Oficialiai yra užfiksuota daugiau nei 56 laipsnių celsijaus temperatūra. O žemiausia vieta Badwater Basin – druskos ežeras, net 68 metrai žemiau jūros lygio. Prabundame ir lekiame į Mosquito kopas. Stebime saulės formuojamus šešėlius ir geltonuojančią dykumą, o fone atsiveria nuostabaus grožio kalnai. Po to aplankome žemiausią Šiaurės Amerikos kontinento vietą – Badwater Basin. Aplankome netoli kelio esančią didžiulę arką kalnuose ir lekiame link pramogų ir nuodėmių sostinės – Las Vegaso! Apsistojame viešbutyje su baseinu.

Day 6

Sakome labas Nevados valstijai. Laisvas pusdienis. Po keletos aktyvių dienų Kalifornijos miestuose ir gamtoje, sočiai išsimiegame, šiandien roadtripinti niekur nereikia. Pasimėgaujame miesto ritmu centre Las vegaso, pasiturškiame baseine, prisimename linksmiausias Las Vegas’o filmų ištraukas, pasideginame, aplankome Casino, išlošiame aukso puodą, vakarop pasižiūrime fontanų šou ties žymiausiu viešbučiu Belaggio, pasigrožime ir pafotografuojame vakarinį Las Vegasą. Norintiems galima užsisakyti skrydį sraigtasparniu virš Grand Canyon.

Day 7

Anksti ryte šokame į automobilius ir lekiame link Didžiojo Kanjono! Kertame Nevados ir Arizonos sieną. Grand Canyon – neabejotinai žymiausias ir vienas gražiausių pasaulio kanjonų! Atsisėsime ant pasaulio krašto pakabinę kojas ir aikčiosime :)). Važiuodami šalia kanjono pakeisime kelias lokacijas įvairesniems vaizdams, bet kiekvieną kartą vis bus WOW.

Day 8

Ryte judame link Jutos valstijos, į Navajo (indėnų) žemę. Mūsų laukia žymusis Monument Valley. Jei vaikystėje mėgote žiūrėti vesternų filmus – Jūs jausitės kaip namie! Dar viena vieta, kuri atima žadą. Automobiliu apvažiuojame slėnį, aplankome ir įamžiname save žymiojoje Forrest Gump bėgimo vietoje su tolima slėnio uolų panorama.

Day 9

Grįžtame į Arizonos valstiją, tyrinėjimas tęsiasi – Antelopės kanjono lankymas (ar kito atitinkamo slot canyon tyrinėjimas), Arklio pasaga (horseshoe bend) – dar viena žymiausių JAV vietų. Tai ta vieta, kur visi priėjus Colorado upės šlaitą nevalingai išsitaria – o čia tai benttttt!!!

Day 10

Judame link Bryce kanjono. Tai vienas gražiausių ir jaukiausių kanjonų pasaulyje. Ir jis ypatingas savo struktūra. Sunku rasti kažką panašaus pasaulyje. 3-4 val popietės hike’as nusileidus slėnį ir pakilimas atgal saulėlydžio link. Aną kartą ir vietiniai elniai ir barsukėliai visokiausi mus lydėjo saulę lydint.

Day 11

Pasileidžiame automobiliuose Frank Sinatra – New York, New York, judame link Las Vegaso, grįžtame į Nevados valstiją. Per pietus skrendame į nuostabiausią pasaulio miestą New York, vakaro šviesoje aplankome Time Square (niujorkiečių medinis – firsTimers square) ir įkvepiame Niujorko! Jei laike susisuksime gerai – rooftop vakarienė gryname ore virš Niujorko dangoraižių, jei ne – kitą vakarą. Laukia trys naktys ir 2.5 dienos Niujorke.

Day 12-13

Prabundame Manhatane, pačioje Niujorko širdyje! Nuostabiausias energijos užtaisas laukia ateinančias kelias dienas. Lankome ir fotografuojame akimis ir kitomis priemonėmis viską, sunkiame ir mėgaujamės miesto energija: NY metro, Grand Central station, Wall street, Madison Square garden, Time Square, Empire State Building, Fifth avenue, Central park, Brooklyn Bridge, Ir tikrai, kad nėra gražesnio miesto gatvės fotografijai! Už papildomą kainą galima apsilankyti Broadway šou, skristi sraigtasparniu virš Niujorko.

Day 14, skrydis namo.

Dar geras pusdienis miesto ritme, lėtas atsisveikinimas su Niujorku ir amerikietiška svajone, paskutinis brunchas, ašarėlė atsisveikinimui, popietinis skrydis namo ir suvokimas, kad gyvenimas nebus toks pat! Nes Niujorko ir JAV įkvėpimas pulsuos mumyse amžinai!!!

*Nuotykių fabrikas pasilieka teisę prireikus keisti nuotykių planą.

Atsiduok nuotykiui.
Dabar!