fbpx

LAUKIA SPALVINGOJI BRAZILIJA!

Rio karnavalas. O mamamija, bus pats puošniausias ir didingiausias samba maratonas! Griebsime bilietus į pagrindinį paradą. O gatvėse bus šokiai ir spalvoti modeliai akims paganyti ir fotografuoti kiekviename žingsnyje. Ištisos gatvės uždaromos šventimui po dangumi! Šelsim su vietiniais gyventojais ir kitais keliautojais – bus 🔥.

Rio Jėzaus statula. Keliais nuodėmes atpirkinėsime kelionės gale, nes per kelias savaites oi, kiek pridarysim jų… Drauge užlipsime į Corcovado kalną ir grožėsimės Rio de Žaneiru iš aukštybių.  

Rio favela lušnynai. Gidai – vietiniai gyventojai, tad nuotykių ir nuostabių, niekam nežinomų kampelių prirodys mums. 

Viena labiausiai nuvertintų dykumų pasaulyje – Lençóis Maranhenses, kur balto smėlio kopos maišosi su mėlynomis lagūnomis. Skrosime atvirais džipais iki jos sunkiai prieinamų vietų, o gaivus vėjas taškys mūsų palaidus plaukus.

Manaus Teatro Amazonas. Vienas įspūdingiausių ir gražiausių operhauzų pasaulyje. Taip, pastatytas džiunglėse beveik. Kažkada iš gumos medžių gerai uždirbo, tai pasistatė meno mylėtojai tuometiniai. Ir veikia iki šiol! Pasipuošime ir aplankysime operą, miuziklą ar kitą renginį. Tvarkaraštis vasario pabaigai dar nepaskelbtas – sekam informaciją ir bookinsime.

Tadam – kelios dienos Amazonės džiunglėse! Turėsime jaunatvišką, vietinį nuotykiautoją gidą su broliuku, jie rengia išgyvenimo turus. Net kaimanus užhipnotizuoti moka. Rimtai, užmiega pas juos pagauti. Patirsim tikrą Amazonės dvasią, tad tikrai bus ką papasakoti grįžus. Taip pat susipažinsime su vietiniais indėnais ir jų gyvenimu.. 

Dar mūsų lauks mieliausi rožiniai delfinai, amazonės jaguarai, anakondos, begalės fotogeniškų gyvūnų.

Pabaigoje visų patyriminių skraidymų, nuotykiavimo, pažinties ir kultūrinimosi po Braziliją (bus bent 3 vidiniai skrydžiai, nes su didelėmis šalimis neįmanoma kitaip) laukia relaksuojantis plaukimas jachta, gražiausių paplūdimių ir salų aplankymas.

PATIRK PAŽINIMO NUOTYKĮ SAVO KAILIU – REZERVUOKI VIETĄ DABAR!

Tik gyvenimu besidžiaugiančioms, KŪRYBIŠKOMS, neproblematinėms ir pasiskiepijusioms asmenybėms!

Bambekliams – NE!

DATOS

2023 metai:

VASARIO 14 – 28 D.

 

KAINA

  • Pirmiems 4 rezervavusiems vietas bus 500 eur nuolaida – po 3 400 eur (liko dvi vietos) + skrydžiai
  • 3900 eur – standartinė kaina + skrydžiai.
  • Skrydžiai nuo 900 – 1000 eur.

Skrydžius pirksime gruodžio pirmoje pusėje.