fbpx

LAUKIA SPALVINGOJI BRAZILIJA!

Nori pažinti Lotynų Ameriką – keliaujam į Braziliją. Nuo Rio de Žaneiro iki Amazonės džiunglių, nuo draugiškų vietinių iki piktų piranijų, nuo romantiškų saulėlydžių iki naktinio miesto gyvenimo. Turistinių vietų neaplenksim, bet tikrai tuo neapsiribosim.

NUOTYKIŲ DATOS IR KAINA

2025 | VASARIO 19 – KOVO 4

2025 | KOVO 6 – 19 

3900 eur + skrydis nuo 1000 eur 

* Skrydžiai iki Braziljos ir atgal nuo 1000 €. Skrydžiais pasirūpina patys keliautojai (su mūsų rekomendacijomis) arba pagelbės mūsų partneriai, žinantys logistikos detales. Prisijungti galite iš viso pasaulio, ne tik iš Lietuvos. Bilietus siūlome pirkti jau DABAR, mat RIO karnavalo metu ypatingai aktyvus lankytojų srautas

NUOTYKIO PLANAS

Startuosim Rio de Žaneire:

Šiam miestui tiesiog būtina skirti bent 3 dienas – žymioji Jėzaus statula dažnai paskęsta ruke, tad norint pamatyti ją giedrą dieną reikia kantrybės. Bet visiškai verta – keltuvais pakilę į Corcovado kalną grožėsimės Rio de Žaneiru iš aukštybių, bei krisim ant žemės prieš Jėzų bandydami visą statulą sutalpint į selfius ir nuotraukas. Praeitos kelionės metu tiek prisižiūrėjom būdų kaip fotografuotis, kad reikia dabar patiems išbandyt – ko nepadarysi dėl gero kadro iš Brazilijos. 

Kiekvieną dieną tyrinėsime vis kitus rajonus. Apsistosime Copacabanoje su vaizdu į žymųjį paplūdimį, kuriame ir pasimaudysim, ir pasilinksminsim, o vakare ir saulėtekį pasitiksim. Išbandysime vietinės virtuvės šedevrus. Bet neaplenksime ir lūšnynų – vietiniai gyventojai tiek nuotykių ir nuostabių, niekam nežinomų kampelių prirodys mums. Jei esate matę žymųjį M. Jacksono hito „They don’t care about us“ klipą, Brazilijos favelų vaizdai jums nebus svetimi. Čia net jo statulą rasime.

Salerono laiptai, Majų piramidžių įkvėpta bažnyčia, Sugarloaf kalnas. Brazilijos kultūrinė įvairovė tikrai nustebins, čia susikerta Europa ir Lotynų Amerika ir tai pastebėsite ne tik architektūroje. Čia daugybė ir visiškai europietiškų bruožų gyventojų, ir lotynų, ir juodaodžių. Būtinai susipažinsim su vietiniais ir gersim arbatą ant kalnų šlaitų įsikūrusiose favelose.

Rio de Žaneiro naktinio gyvenimo aplenkti negalima, nes nupasakoti neįmanoma – reikia patirti savo kailiu. Nelegalūs vakarėliai, apie kuriuos žino visi, bet jei paklaustum, apsimestų, kad pirmą kartą girdi. Kraują kaitinantys sambos ritmai lydės kiekviename žingsnyje – taip ir pasiruošim Rio karnavalui. Nesijaudinkit, net ir didžiausius užsispyrėlius išjudina. 

Jėgas atgausim nuostabaus grožio paplūdimiuose ir mėlynose lagūnose su surfinimo pamokomis (kiekvienas atsistosit ant banglentės) ir pasakiškais saulėlydžiais. Tiek šalių apkeliavom, bet užkopus į kalnus tik čia atsiveria tokie vaizdai, kuriuos sunku suvokti protu ir net nuotraukos neatspindi tos magijos.

Na ir žinoma – jo didenybė Rio karnavalas:

Jis vyksta visoje šalyje, į gatves kviečia spalvotų drabužių jūra ir sambos ritmai, tačiau pagrindinis renginys vyksta Rio – čia keliausime į Sambodromą, kuriame stebėsime finalinius karnavalo pasirodymus kartu su dar tūkstančiais žiūrovų. Įsivaizduojat, kokio renginio dalimi tapsite ir jūs? 

O tada metas nuotykiams džiunglėse, kur susikerta miestas ir laukinis gyvenimas:

Manausas – pagrindinis prekybinis taškas visoje Brazilijos džiunglių teritorijoje, kuri dydžiu prilygsta Europai. Sunku patikėti, kad vidury džiunglių gyvena beveik 2 milijonai žmonių. Čia galima rasti įspūdingo grožio operhauzą, ir dar vieną neoficialų pasaulio stebuklą – vadinamą „The Meeting of Waters”. Tai unikalus fenomenas, kai visai šalia Manauso susikerta dvi upės – tamsioji Rio Negro ir šviesioji Solimoeso upė. Tradiciškai, vietiniai tik nuo šios santakos upę pradeda vadinti Amazone. Nors šios upės susikerta čia, jos nesusimaišo dėl temperatūros, tėkmės greičio ir rūgštingumo skirtumų. Susipažinę su vietos istorija, plauksime į daugiau nei vieno kilometro pločio santaką ir pačiame viduryje stebėsime šį reiškinį. Kaip sakoma –  once in a lifetime, ne kitaip. 

Keliom naktim leisimės ir į išgyvenimo turą tikrose džiunglėse, susipažinsime su vietiniais gidais bei indėnais, kurie mums parodys efektyvų receptą nuo uodų (patikėkit, tokio dar negirdėjot), įsodins į valtis, duos meškeres į rankas ir žvejosim… piranijas. Jei pagausit, galėsit pridėt prie ausies – arba padainuos visas pasaulio paslaptis arba nukąs ją. Bet galėsit ir pasimaudyt su jom. Džiunglėse dieta paprasta – valgysim keptus krokodilus, apsipirksime vietiniuose turguose.

Laukia įspūdinga gyvūnija ir augalija – rožiniai delfinai, tinginiai, anakondos, bendravimas su Kaimanų užkalbėtojais, kurie juos užmigdo prie mūsų akių kaip mieliausius naminius gyvūnėlius. Džiunglės – tai visiškai atskiras pasaulis. Čia visas gyvenimas vyksta vandenyje: keliai – vanduo, vaizdas už lango – vanduo, čia upės patvinsta sulig 2 aukštų namu. Visiškai atitrūksime nuo realybės, užteks kelių dienų ir į gyvenimą jau žvelgsit visai kitomis akimis.

SVARBU!

KAS GALI KELIAUTI?

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Lankstus požiūris – privalomas! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir prašo jį nufotkint nuogą.O jei jau priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai – irgi, nuotykis.

Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžymybes. Ieškom linksmų nuotykiautojų, bambeklių nepriimam!

ĮSKAIČIUOTA

 • nakvynės labai įvairios: nuo 4 žvaigždžių viešbučio RIO iki lodžijų džiunglėse
 • pusryčiai (dalyje kelionės)
 • ekskursija po RIO senamiestį
 • ekskursija po Manaus, džiunglių sostinę
 • pakilimas ir bilietas į Jėzaus statulą, gido paslaugos RIO
 • pakilimas ir bilietas į Shugar Loaf kalną RIO
 • ekskursija po RIO esančią favelą su ten gyvenančia gide (tikrai taip, padarysime saugiai, su vietiniu palyda)
 • kelių valandų surfinimo pamokos žaliems labiausiai chill pasaulio vietelėje šalia RIO. Praeitoje keionėje pavyko beveik visiems, tereikia diiiidelę lentą paimti, kaip titanikas tokio dydžio 😀
 • turas po naktinius RIO vakarėlius
 • mini išgyvenimo turas Amazonės džiunglėse
 • indėnų lankymas amazonės džiunglėse
 • naktinis kaimanų gaudymas ir hipnotizavimas Amazonėje
 • piranijų gaudymas Amazonėje
 • Amazonės rožinių gėlavandenių delfinų lankymas ir plaukiojimas su jais atviruose vandenyse
 • nepakartojamos gyvenimo patirtys
 • smagi atmosfera
 • kūrybiškumas
 • nutrūktgalviškumas
 • netikėtumai
 • ekspromtas
 • savo komforto zonos peržengimas ir augimas
 • FOTOKURSAI telefonu ir fotoaparatu (besidomintiems)

NEĮSKAIČIUOTA

 • skrydis į / iš Brazilijos (nuo 1000 eur perkant iš anksto)
 • bilietai į RIO karnavalą žymiajame sambodrome, kur susirungs geriausios sambos mokyklos (80-180 eur, pasirinktinai nuo tribūnos)
 • vidiniai skrydžiai tarp RIO ir Manaus džiunglių.
 • pusryčiai (dalyje kelionės), pietūs ir vakarienės
 • papildomos ekskursijos straigtasparniais

Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

KITI NUOTYKIAI