fbpx

BRAZILIJA LAUKIA!

LAUKIA SPALVINGOJI BRAZILIJA!

RIO KARNAVALAS nukeltas į Balandį, BET draugausime ir fotografuosime samba šokių mokyklų modelius, kurie mums pasipuoš būsimais karnavalo rūbais.  Bus lyg mini karnavalas asmeniškai mums!

Rio Jėzaus statula. Keliais nuodėmes atpirkinėsime kelionės gale, nes per kelias savaites oi, kiek pridarysim jų.

Rio favela lušnynai. Gidai – vietiniai gyventojai. Nuotykių išekosime.

Viena labiausiai nuvertintų dykumų pasaulyje – Lençóis Maranhenses, kur balto smėlio kopos maišosi su mėlynomis lagūnomis. Skrosime atvirais džipais iki jos sunkiai prieinamų vietų, o gaivus vėjas taškys mūsų palaidus plaukus.

Manaus Teatro Amazonas. Vienas įspūdingiausių ir gražiausių operhauzų pasaulyje. Taip, pastatytas džiunglėse beveik. Kažkada iš gumos medžių gerai uždirbo, tai pasistatė meno mylėtojai tuometiniai. Ir veikia iki šiol! Pasipuošime ir aplankysime operą, miuziklą ar kitą renginį. Tvarkaraštis dar nepaskelbtas vasario galui, nes tik nesenai atidarė po pandemijos. Sekam info ir bookinsime.

Tadam – kelios dienos Amazonės džiunglėse! Turėsime jaunatvišką vietinį crazy gidą su broliuku, jie rengia išgyvenimo turus. Net kaimanus užhipnotizuoti moka. Rimtai, užmiega pas juos pagauti. Jau sutarta su jais, laukia mūsų vasario gale!

Vietiniai Amazonės indėnai, jų gyvenimas.

Rožiniai delfinai, amazonės jaguarai, anakondos, begalės fotogeniškų gyvūnų.

Pabaigoje, visų patyriminių skraidymų, nuotykiavimo, pažinties ir kultūrinimosi po Braziliją (bus bent 3 vidiniai skrydžiai, nes su didelėmis šalimis neįmanoma kitaip) laukia relaksuojantis plaukimas jachta, gražiausių paplūdimių ir salų aplankymas.

Foto Kelionė – nuostabus būdas sutikti kūrybiškų bendraminčių ir išmokti kažko naujo. Daugelis bus mėgėjai, kurių hobis – fotografija. Po kelionės turėsite begales savo nuostabių foto, kad net užstrigs facebookas :)). Mokysimės techninių, kūrybinių ir kompozicinių spredimų, išgauti įdomius kadrus, apdoroti ir atrinkti foto. O kokios foto peržiūros linksmos būna kas kelias dienas – pamatome, ką smagaus įamžino bendrakeleiviai. Prisijuoksite tiek, kad pilvai skaudės. O jei kažkam visiškai neįdomu fotografuoti, o tik norite būti su kūrybiškomis ir pozityviom sielom (aha, Ramunė ir taip sakė, o po poros dienų iš vyro atėmė fotoaparatą), tai Jums net nematant tapsite modeliais, kuomet kolegos prigaus natūralioje būsenoje lakstant po Braziliją.

Tinka ir žaliems telefoniniams fotografams, ir pažengusiems. Tinka pavienėms asmenybėms (su mumis apie 70-80% keliauja vieni), tinka ir poroms. O gal ir susirasite pakeliui, niekad negali žinoti.

 

Tik gyvenimu besidžiaugiančioms, KŪRYBIŠKOMS, neproblematinėms ir pasiskiepijusiems asmenybėms!

Bambekliams – NE!

DATOS

VASARIO 16 – KOVO 2 D.

SPALIO 16 – 29 D.

 

KAINA

Skrydžius pirksime gruodžio pirmoje pusėje.

REGISTRACIJA