fbpx

Konnichiwa 🙏

Ar esi pasiruošęs pasinerti į šio krašto užburiančią atmosferą, tyrinėti senovinius šventyklų kiemus ir patirti Tokijo miesto šurmulį?

Japonija kviečia į nepakartojamą kelionę: kopsime į snieguotas kalnų viršūnes, pajausime sakurų žydėjimo dvelksmą, keliausime per Tokijo miesto neoninius švytėjimus, ragausime skaniausius ramenus ir sushius bei susipažinsime su vietinių kultūra.

LEISKIMĖS Į JAPONIJOS ŽEMĘ DRAUGE!!

Nuotykio informacija:

2024 | Spalis
(tiksli data ir programa bus patikslinta jau greitai)

 

*Pirmiems užsiregistravusiems bus pritaikyta 500 eur nuolaida! Vėliau kaina kils.

Pildyk registracijos formą ir lauk naujienlaiškio su platesne informacija. Planas bus suruoštas kai turėsiu pertrauką tarp nuotykiavimų 🙂

Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

SVARBU!
KAS GALI KELIAUTI?

 

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau ypatingai priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tai, kaip supratot, tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžimybes. Užteks klausytis kitų, patirk savus nuotykius!

Atsiduok nuotykiui.

P.S. Tik dar kartą primenam, kad tai bus Jūsų gyvenimo nuotykis!

Iki pasimatymo!

Kiti nuotykiai: