Ciao! 

Sicilija nuo romantikos iki realybės. Jei norite patirti nuotykį – fiatai į serpantinus jau laukia! Maišysim visą salą taip, kad atmintyje liks ne tik vandens žydrumas, smėlio karštumas, jachtos, vilos ir senamiesčiai, bet ir kunkuliuojanti Etna, nuo žemės drebėjimo sugriuvę ir apleisti miestai bei pavieniai pastatai. Trūksta prieskonių? Istorijos ir vietos menančios krikštatėvio laikus – garantuotos. Trūksta padažo? Jo nieks nepila ant tikros sicilietiškos picos. Tą jums tikrai įrodys geriausias Sicilijoje picų kepėjas – Sergio. Įsiminsit visam gyvenimui, kad skaniausia picos dalis yra jos kraštas. Be padažo!

Patikėkit, parsivešit tokių patirčių ir įspūdžių, kurių nėra įtraukta nei į vieną šabloninį salos gidą.

Nuotykio data ir kaina: 

 Rugsėjo 23 – spalio 1 d.
2400 €* + skrydis

Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

Mes neteikiame išvykimo iš Lietuvos paslaugos. Skrydžiais ir kita logistika pasirūpina arba patys nuotykiautojai, arba mūsų ilgamečiai patikrinti partneriai.

Planas

 

 • Lipti per tvoras ir paklaidžioti apleistuose miesto griuvėsiuose. Savo akimis pamatysit, kaip negailestingai žemė drebina vietinius miestelius.
 • Vietiniais autobusais užvažiuosim ir ant pačios Etnos, kur ne tik žemė garuoja, bet ir kas kelias minutes išsiveržia dūmų debesys, o stovint ant ugnikalnio supranti, kad pats esi pačiuose tikriausiuose debesyse. Nenupasakojamas vaizdas ir patirtis. 
 • O šalia viso to yra jūra, kuri nuplauna užmarštin visus vargus ir rūpesčius. Šoksim į jachtą, šoksim iš jachtos, gersim Prosecą, deginsimės ir klausysim pasakojimų apie vietines vilas ir uolas. 
 • Žinoma, į maršrutą patenka ir Palermas, ir Siracusa, bet mes tikimės, jog su mumis keliaus tie, kuriuos kitos vietos domina labiau nei turistų nutrinti keliai. Mes neieškom lengviausio maršruto, jei reikia lipam per tvoras ir važiuojam bekelėm dėl patirties, ne dėl to, kad užsidėt pliusą, prie lankomiausių objektų.
 • Maistas. Jo ne tik eisim valgyti į vietines užeigas ir restoranus, bet ir patys gaminsim! Kur? Ką? Kaip? Apie viską iš eilės!
 • Dvi nakvynės pas lietuvaitę Simona, Italy miestelyje su dešimtimis bažnyčių, varpais kas valandą ir besileidžiančiais kalnais į jūrą. Apie šią nuostabią vietą, kultūrą ir gyvenimą tikrai išgirsite iš jos pačios. 
 • Simona su italų kultūra susijusi ne tik dėl to, kad ten gyvena jau daug metų, bet ir dėl šios šalies pasididžiavimo- picos! Būtent jas, o ne cepelinus pas ją ir gaminsime. Jų šeimos restorane dirba geriausiu picų šefu visoje Sicilijoje pripažintas Sergio. Daugiau nepasakosim, čia reik patirt, maišyt, kept ir valgyt tiek, kad net kitai dienai nereiktų galvoti apie pietus.  
 • Noto. Net Romoje gyvenantys italai patvirtino, kad tai vienas gražiausių miestų, kurį Sicilijoje privalome aplankyti. Žinoma, nustebo, kai pasakėme, kad jis įeina į mūsų kelionės maršrutą. Ir ne šiaip įeina, o su visais senamiesčio stogais, kuriuos tik nubudus matysite pro savo viešbučio langus. 
 • Laukia daug netikėtų išsukimų nuo pagrindinio kelio. Itališkiems fiatams tai tikras iššūkis, o mums smagus nuotykis! 
 • Gerai jau gerai, bus ir keletas žymių senamiesčių, atvirukams, nes kam pirkt, jei pats gali nufotkint dar geriau! 
 • Jei galvojat, kad atostogos nesuderinamos su sportu, tai tik patvirtina faktą, kad nesate keliavę su mumis! Kelionių vadovai rytais daro bėgimo turus toje vietoje, kur yra apsistoję. Tad greitasis miesto, kaimo, laukų, plantacijų, kalnų apžiūrėjimas, kol dar vietiniai arba kiti turistai miega – garantuotas. Žinoma, kad šie turai neprivalomi, bet pabandyti verta! 
 • Parodos, eventai, miesto šventės, jei tik užtaikom, tai pasileidžiam, nes ne viskas turi vykti pagal mūsų grafiką! Tad būkite pasiruošę netikėtoms maršruto improvizacijoms! 
 • Turim tradiciją, primint tiek sau, tiek su mumis keliaujantiems, kad gyvenimas yra laaaabai saldus, jei tik žinai, kaip save nustebinti arba tiesiog, kur gauti skaniausių itališkų ledų. O ar kada valgėte ledus bandelėje? O ledus bandelėj, užėjus staigiam lietui ir supratus, kad nebėra sausos vietos nei ant rūbų, nei gatvėj? Patikėkit, verta. Geriau nei Trevi fontanas Romoj. Lietaus nepažadam ir nežadam, bet ir tai patirti kartais yra pats geriausias nuotykis. La dolce vita, nuotykiautojai!

ĮSKAIČIUOTA

Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. Transportas, nakvynės.

NEĮSKAIČIUOTA

Skrydis, pusryčiai stovyklaujant, pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.

Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

SVARBU!
KAS GALI KELIAUTI?

 

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau ypatingai priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tai, kaip supratot, tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžymybes. Užteks klausytis kitų, patirk savus nuotykius!

Atsiduok nuotykiui.
Dabar!

P.S. Tik dar kartą primenam, kad tai bus Jūsų gyvenimo nuotykis!

Iki pasimatymo!

kiti nuotykiai: