fbpx

Buenos días!

Peru buvome jau tris kartus Dakaro ralio metu. Su džipais išlandžiojome smagias ir kartais tik vietiniams žinomas vieteles. Patyrėme, pamatėme, paskanavome, tad norime pasidalinti tuo, ko nei viena agentūra Jums nepasiūlys. Galvojat organizuotis kelionę patys? Jūs rimtai? Kam tiek apsikraut, kai esam mes, kurie žinom, kur reik nuotykiaut, o ne žiūrėt pro autobuso langą?

Mes Jums siūlome patirti tokią Peru, kuriai net ne visi vietiniai ryžtųsi, pavyzdžiui eiti į kelių valandų žygį, kurio finiše atsiveria neįtikėtinas geologinis fenomenas: tolygios kūgio formos ugnikalnio uolos, dar vadinamos smurfų namais arba akmenų mišku. Na, o pakeliui gal pamatysim pumas, kondoras ar kitus laukinius gyvūnus, kas čia žino. Faktas tas, kad jie ten gyvena.

Norime suteikti tokias patirtis, kurios keičia. Negalim pasakyti, ką konkrečiai jos pakeis jumyse, bet galim užtikrinti, kad grįšit kažką pametę ir daug daugiau atradę. Norit save išbandyti ir patirti nuotykį? Tai traukit savo kupranugarius čia: tiesiai į Nuotykių fabriką!

Nuotykio datos ir kainos:

DATA: 2024 balandžio 9-22

 

KAINA:

3 600 € (iki spalio 30d) + skrydis į / iš Peru nuo 1100eur ir labai brangsta, su Peru labai labai prastas susisiekimas iš Vilniaus

4100 eur + skrydis po spalio 30d 

 + skrydis nuo 1100 € jei iš LT. Bet atskrenda iš viso pasaulio pas mus nuotykiautojai dažnai

Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

Mes neteikiame išvykimo iš Lietuvos paslaugos. Skrydžiais ir kita logistika pasirūpina arba patys nuotykiautojai, arba mūsų ilgamečiai patikrinti partneriai. Nukreipsime į bendrą skrydį, kuriuo didesnė grupės dalis skris

Planas

 • Peru sostinė Lima su keletu savo perliukų. Bet ne bažnyčių skaičiuot lekiam, o nuotykių patirt, su vietiniais pabendraut, kokią išdaigą iškrėst, iš komforto zonos išlipt, smegeninę perkraut, geresniais žmonėmis tapt!
 • Vakarėlis pagal lotyniškus ritmus. Ir ne vienas 🙂
 • Maču Pikču. O kaip gi be išturistinto „čeklisto“ punkto? Vienu, iš naujų pasaulio stebuklų pramintas, bet nuo to nei kiek savo didybės nepraradęs inkų imperijos simbolis – Maču Pikču. Bet bus daugiau, nei daugelis išbando. Kopsime dar papildomus 700 metrų į pasaulio kraštą – Maču Pikču kalną (MP miestas liks žemiau, jį aplankysime nusileidę). Daugelis turistų aplanko MP ir net nesuvokia, kad patyrė tik dalį gėrio. Dėl to jie ir TURISTAI. O Jūs tapsite NUOTYKIAUTOJAIS!
 • O gal pakankamai kopkime, patrailinime per Andus spalvotuosius? Laukai labai įdomių hike’ų! Kelionė tirkai aktyvis ir judri, reikia bent kažkiek turėti „parako“
 • Paracas parkas. Daug kas ten nuveža, bet ne daug kas jį patiria!
 • Amazonės džiunglės! Nuskrisime ir ten patyrinėti 🙂
 • O gal perskristi virš mistinių Nascos linijų?
 • O žinojote, kad Peru virtuvė renkama metai iš metų viena geriausių pasaulyje. Tai išbandysime
 • Jūros gėrybių restoranas su pingvinais pašonėje (oi ne, ten turistų neveža tikrai). Jie net elektros neturi.
 • Vandenyno skardžių šlaituose pasislėpęs vietinių gyventojų paplūdimys. Mes buvome jiems didelė atrakcija.
 • Nuplauksime pingvinų ir ruonių paspoksot. Tokia zoologijos sodo atrakcija, bet verta.
 • O jei kirsti parką ir pralėkt buvusia Dakaro ralio trasos dalimi palei vandenyną? Pamatysite ką mato tik reti vietiniai užklydėliai!
 • Atacamos – Sechuros dykuma. Beribiai smėlynų vandenynai, kuriais lakstė dakaro lenktynininkai, o mes juos gaudėm. Jei paklausi Peru gyventojo, sakys čia ne Atakama, oi ne. Čia mūsų nuosava dykuma. Paieškosi kituose šaltiniuose – dalis Atakamos dykumos. O kad būt paprasčiau, tai sakykim, kad Čilė per karą su Bolivija visą Atakamą sau pasigrobė, o Peru kaip trečias brolis, turi savo dykumą, kurios pavadinimo niekas nežino :).
 • O gal didelių kopų papėdėje ir į baseiną įšokt? Si!
 • O gal į gražiausią ir įžymiausią pasaulio oazę dykumoje Huacachina?
 • O Huakačinoje gal ir į linksmiausią restoraną? Praeitus kartus, čia barmenai mus ant rankų nešiojo, aplink stalą ratus bėgiojo ir skaistybės gėrimus iš kakliuko į burnas laistė. Na, liūdna tikrai nebus!
 • Jei pasiseks, bus ir flamingų „gaudymas“.

ĮSKAIČIUOTA

Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. Transportas, nakvynės, trekai, ekskursijos ir žygiai į Mačių Pikčiu, spalvotuosius kalnus, šventąjį slėnį, džiungles, reikalingi gidai svarbiose lokacijose.

NEĮSKAIČIUOTA

Skrydis iš – į Peru (labai prastas ir brangus susisiekimas iš Vilniaus, nenustebkite), vidiniai skrydžiai Lima – Cusco – Džiunglės Amazonės – Lima (nuo 200eur), pasirinktinai skrydis lėktuvėliu virš Nascos linijų (100eur) pusryčiai, pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.

Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

SVARBU!
KAS GALI KELIAUTI?

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau ypatingai priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tai, kaip supratot, tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžymybes. Taigi, užteks klausytis kitų, patirk savus nuotykius!

Iki pasimatymo!

Kiti nuotykiai: