fbpx

Hallo!

Namibija – viena gražiausių, saugiausių bei komfortiškiausių Afrikos šalių kelionėms. Kodėl? Nes ji buvusi Vokietijos kolonija, todėl čia vokiška tvarka ir švara. 

Fotovaizdingiausia kelionė dėl, kurios verta trauktis viską, kas fotografuoja!

  • Tyrinėsime žymųjį Etosha nacionalinį parką su gyvūnų safariu. 
  • Susižainsime su tradicine Himba gentimi, kuri iki šiol gyvena kaip ir prieš šimtus metų.
  • Bėgiosime basomis per didžiąsias raudonąsias kopas seniausioje Namib dykumos planetoje.
  • Stebėsime pačius gražiausius saulėlydžius, neįtikėtinus gamtos vaizdus.
  • Vyksime į atitolusį Skeleton coast. Žiūrėsime retus dykumų dramblius ir raganosius.
  • Aplankysime Damaralandą – didžiulės chaki spalvos lygumas, akmenuotus kalnus ir neįtikėtinai dykumoje prisitaikysią laukinę gamtą. Damaralando kalvota savana atstoja namus daugybei rūšių, įskaitant liūtus, leopardus, gepardus, hienas, žirafas ir kt. Taip pat čia gyvena daugiau negu 33 rūšys paukščių plėšikų, tarp jų – vanagai, egiptiečių grifai ir sakalai – greičiausi pasaulyje gyvūnai. Taigi, būtent čia susipažinsime su Afrikos savanos gyvūnija!


Mūsų seklys ir geras bičiulis patyręs-nuotykiautojas Seitumer jau apsilankė ir ištyrinėjo šią šalį, tad daugelis nuotraukų, esančių šioje galerijoje, yra jo. O kai mūsų bus daug, tai padarysime dar nerealesnių foto pasakojimų!

Covid’o rūpesčiai: Sugriežtinus karantino sąlygas, šalies sienos neuždarytos. Keliauti, skristi ar važiuoti į Lietuvos oro uostus, pagal Vyriausybės nutarimus – leidžiama (patvirtinta SAM). Vykstant į oro uostą reikia turėti skrydžio bilietą ir jį parodyti pareigūnams, jei stabdytų ir tikrintų. Išvykimas ir parvykimas į Lietuvą nėra ribojamas. Atlikus testus prieš ir po kelionės, nereikia izoliuotis nei Namibijoje, nei grįžus į Lietuvą. 

Jei viskas pavyks, o tikime, kad pavyks, tai turime ir tokių keliautojų, kurie nori apjungti Barbadosą ir Namibiją. Tikime, kad esate ištroškę įspūdžių, tad jei atsiras ir daugiau tokių aistruolių,
lekiam NUO-TY-KIAUT!

Nuotykio data ir kaina:

2021 m. sausio 16-29 d.  2 900 €  

2021 m. balandžio 30 – gegužės 11 d.  3 400 €  

+ skrydis nuo 500eur.

Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

Mes neteikiame išvykimo iš Lietuvos paslaugos. Skrydžiais ir kita logistika pasirūpina arba patys nuotykiautojai, arba mūsų ilgamečiai patikrinti partneriai.

Paleiskit savo kupranugarį į tikras atostogas ir nuotykius!

ĮSKAIČIUOTA

Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. Transportas, nakvynės.

NEĮSKAIČIUOTA

Skrydis, pusryčiai stovyklaujant, pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.

Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

SVARBU!
KAS GALI KELIAUTI?

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau ypatingai priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tai, kaip supratot, tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžimybes. Užteks klausytis kitų, patirk savus nuotykius!

Atsiduok nuotykiui.
Dabar!

P.S. Tik dar kartą primenam, kad tai bus Jūsų gyvenimo nuotykis!

Iki pasimatymo!

Kiti nuotykiai:

BRAZILIJA LAUKIA!

LAUKIA SPALVINGOJI BRAZILIJA! RIO KARNAVALAS nukeltas į Balandį, BET draugausime ir fotografuosime samba šokių mokyklų modelius, kurie mums pasipuoš būsimais karnavalo rūbais.  Bus lyg mini..
VASARIO 16 – KOVO 2 D. SPALIO 16 – 29 D.