Hallo!

Namibija atsidarė, oi kaip laukėme ir sekėme!!! Dirbame su partneriais, kad gruodžio pradžioje ten nuotykiautumėme! Programą paruošime už poros dienų. Registruokitės ir gausite detalią info patys pirmieji!

Covid’o rūpesčiai: nevisai reiktų vadovautis Lietuvos žiniasklaidos antraštėmis, nes ten dramos daugiau nei reiktų švelniai tariant :). Vyks ir pavyks, mes turime saugų planą. O jau kokie nuostabūs nuotykaiutojai susirinks, net neįsivaizduojate. Dar pasvarstykite sujungti Nmibiją su Barbadosu, bus keli dalyviai kurie visą mėnesį taip keliaus su mumis drauge.

Mūsų seklys Seitumer jau apsilankė ir ištyrinėjo, daugelis foto šioje galerijoje yra jo. O kai mūsų bus daug, tai pridarysime dar nerealesnių foto pasakojimų!

Linkėjimai iš Barbadoso, čia dabar skautinimu užsiimame ;).

Nuotykio data ir kaina:

Gruodžio 3 – 17.  4200 €  

+ skrydis nuo 800eur.

Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

Mes neteikiame išvykimo iš Lietuvos paslaugos. Skrydžiais ir kita logistika pasirūpina arba patys nuotykiautojai, arba mūsų ilgamečiai patikrinti partneriai.

Paleiskit savo kupranugarį į tikras atostogas ir nuotykius!

ĮSKAIČIUOTA

Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. Transportas, nakvynės.

NEĮSKAIČIUOTA

Skrydis, pusryčiai stovyklaujant, pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.

Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

SVARBU!
KAS GALI KELIAUTI?

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau ypatingai priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tai, kaip supratot, tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžimybes. Užteks klausytis kitų, patirk savus nuotykius!

Atsiduok nuotykiui.
Dabar!

P.S. Tik dar kartą primenam, kad tai bus Jūsų gyvenimo nuotykis!

Iki pasimatymo!

Kiti nuotykiai: