fbpx

Hola!

Geriau vieną kartą patirti nei šimtą kartų išgirsti. Tam, kad mažiau klausytum svetimų nuotykių, renkame tikrų nuotykiautojų grupę, kurie yra pasiruošę atsijungt nuo travel channel ir iš tiesų užsirūkyt cigarą senam kadilake.

Nuotykio data ir kaina:

Gruodžio 27 – Sausio 6

3300 €*

+ skrydis nuo 800 €

ĮSKAIČIUOTA: Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. Transportas, nakvynės.

NEĮSKAIČIUOTA: Skrydis, pusryčiai stovyklaujant, pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

 

Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

Mes neteikiame išvykimo iš Lietuvos paslaugos. Skrydžiais ir kita logistika pasirūpina arba patys nuotykiautojai, arba mūsų ilgamečiai patikrinti partneriai.

PLANAS:

 • Pirmas dalykas – keliausime kartu su mūsų pačiu nuostabiausiu vietiniu draugu Rogeriu, kuris yra anglų kalbos mokytojas ir nuotykių mėgėjas. Puikiausiai išmano Kubos istorijos vingrybes bei vietinių gyvenimo kultūrą. Šokių aikštelėje klubus judina geriau nei “Žuvėdros” šokėjai. Ruoškitės pašėlt! Atsišoksime pagal lotyniškus ritmus už visus metus ir dar į priekį!
 • Kaip susiorientuoti Havanoje? Siūlome pasiklysti ir taip pamatyti miesto įžymybes, keisčiausius užkampius, pabendrauti su vietiniais ir padaryti ką nors netikėto net sau pačiam ir, galiausiai, vėl grįžti į pradžios punktą, tik jau su dešimtimis nuotykių. Kaip? Jūsų laukia komandinis orientacinis po Havaną! Jau turbūt supratot, kad laukia netikėčiausios užduotys, kurias, pagauti azarto ir adrenalino, gliaudysite kaip riešutėlius. Išlindimas iš Jūsų komforto zonos garantuotas.
 • Havanos naujamiestis, Revoliucijos aikštė, Fuster namas, žvejų kaimelis, senieji fortai ir kt. 2017 m. Revoliucijos aikštėje lankėmės per Fidelio laidotuves ir buvome dalis tos dešimt tūkstantinės masės, kuri gedėjo. Dalykai, kurių tikrai neplanavome, kartais atsiveja ir mus. Tad netikėtumų su nekantrumu laukiame ir mes, todėl niekad nejudam pagal itin tikslų tvarkaraštį ir neverčiam iš lovos ketvirtą ryto, kad 6 h autobusu nuvažiuotume iki istorinio paminklo ir tuo pačiu keliu grįžtume atgal.
 • Nevarginsime dabar Jūsų su pavadinimais, paminklais ir istorinėmis vietomis. Jų bus, bet, pirmiausia, išmesime jums iš galvos: privaloma aplankyti (check) vietas ir pakeisime į: patirti miestą ir kultūrą. Kartais tam reikės kojų, senovinių amerikietiškų automobilių, valčių ar autobuso. Visą tai Jums jau esame paruošę. Tik kojos jūsų, o jas jau galite pradėti ruošti ne tik pasivaikščiojimams, bet ir bėgimui bei šokiams oloje.
 • Varysim Hemingvėjaus takais ir kino filmo takeliais. Pietausim Havanos restorane “La Guarida”, kuriame buvo filmuotas, oskarui nominuotas, filmas “Fresa y chocolate”.
 • Tabako kelias Vinales regione. Mes nevarom į Kubą tik dėl instagram fotkės su cigaru, nors ir jos fainos, bet mes labiau norim žinot, ką rūkom. Todėl laukia visas cigaro kelias su rūkymo ritualais. Aplankysim ūkininkus, ištyrinėsim auginimo procesą, gamybą ir sukimą. Patikėkit, laukia nuotykis.
 • Nedomina tabakas? Tai gal kavos? Pasileisim plaukus ir lėksim nuo apleistų senovinių plantacijų iki šių dienų auginamų kavos pupelių eko-friendly ūkiuose.
 • Laukia keli džiunglių trekai po 4-6km link krioklių, kuriuose ne tik atsigaivinsim, bet ir normaliai išsitaškysim.
 • Šokiai. Ar pasiruošusios pasinerti į diskoteką oloje po žeme? Praeitoje kelionėje būtent ten sužinojome,
  kad mirė Fidelis Castro. Didžėjus pranešė: “Disco is over, commandar in cheaf just died”. Ir tuomet ašaros ir pasimetimas vietinių veiduose. Tikimės šiemet vakarėlio nieks nesustabdys!
 • Negyvenami paplūdimiai. Kodėl dar vis negyvenami? Nes ten niekas neveža turistų, kurie pamatę šį rojų žemėj, tuoj pat viską išpirktų ir pristatytų hotelių. Todėl mes labai džiaugiamės galėdami ten panuotykiaut ir pasijaust laukiniais be jokios intencijos ten pasilikt, nes turim dar ką nuveikt ir pamatyt, todėl varom toliau!
 • Džiunglėse pas vietinę močiutę gaminsime jos išaugintų kiaulių troškinį.
 • Sportas per atostogas? Why not, kai esi bokso šaly? Todėl aplankysim tikrai bent vieną bokso klubą. O prie bokso ir šiek tiek grakštumo prijungsim, todėl užsuksim ir į baletą.
 • Apie grožį ir gyvūnus: meditatyvus flamingų stebėjimas, virpinantis krokodilų “gaudymas” ir mažiausių pasaulyje paukščių kolibrių ieškojimas. O kiek dar gamtos ir gyvūnų šiaip bus, tik spėk akim, ausim ir fotikais gaudyt.
 • Maistas ir gėrimai, neatsiejama kelionės dalis. Be šios patirties mes negrįžtam net į nakvynės vietą. Jei mėgautis kultūra, tai iki galo, o Kuba Libre iki dugno!

SVARBU!
KAS GALI KELIAUTI?

 

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau ypatingai priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tai, kaip supratot, tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžymybes. Užteks klausytis kitų, patirk savus nuotykius!

Atsiduok nuotykiui.
Dabar!

P.S. Tik dar kartą primenam, kad tai bus Jūsų gyvenimo nuotykis!

Iki pasimatymo!

Kiti nuotykiai: