fbpx

Saudo Arabija – atvėrė sienas ne tik turistams, bet ir tikriems nuotykiautojams, t.y. tokiems patrakėliams, kaip mes. Mes kupranugarių nestabdom, tad mūsiškis jau po savaitės, nuo vizų išdavimo, drąskėsi kopose ir pasileido vėjais paskui kitus laukinius gyvūlius. Galim patikint: visur buvom maloniai sutikti ir priimti, jautėmės saugiai. Kartą net policijos buvom sustabdyti ir nuvesti prie piemens geresniems kadrams užfiksuoti.

Per daugiau nei tūkstančio kilometrų kelionę išnarstėm ne tik turistinius objektus, kurių daugelis dar tik ruošiami turistams, todėl nuotykiams patirti yra daugiau vietos, bet ir vietinius kaimus, naujai besistatančius ateities miestus, paplūdimius, kavines, restoranus, įvairias nakvynės vietas: nuo prabanga alsuojančių viešbučių iki miegojimo šalikėje. Niekam netrukdėm, niekam neužkliuvom. Per visą kelionę buvo daugiau juoko ir nuoširdaus bendravimo su vietiniais nei galėjome įsivaizduoti!

Nuotykių datos ir kaina:

2024 | GRUODŽIO 2 – 10

2025 | VASARIO 19 – 27

Standartinė kaina  2350€ + skrydis

Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

Mes neteikiame išvykimo iš Lietuvos paslaugos. Skrydžiais ir kita logistika pasirūpina arba patys nuotykiautojai, arba mūsų ilgamečiai patikrinti partneriai.

Planas:

Parodyti šalies kontrastus. Nuo didžiausio pasaulyje vandens fontano vidury miesto, dykumų, kupranugarių bandų, vandens žydrynės, palmių iki dramblio formos uolos, prie kurios galima likti nakvoti ir stebėt žvaigždžių! O jų čia matos neapsakoma galybė.

Įsimintinus įspūdžius paliks kontrastai tarp miestų, miestelių ir kaimų. Nuo absoliučiai naujo ir dar statomo ateities miesto ir vos už keliasdešimt kilometrų esančios kaimo užeigos, kur užseniečiai yra reti klientai. Patikėkit, mes tikrai jiems buvom staigmena. Taigi, pasiruoškite ne tik asmeniniams netikėtumams, bet ir kažkam tapti netikėtumu!

Aplankysime svarbias istorines vietas: ištisą senovinį miestą, miesto fortus ir į kultūrinį paveldą įeinančią gyvenvietę.

Poilsio, taip pat nepamiršom: laukia ne tik žydras vanduo, bet ir ten esančios pramogos!

Iš tiesų, tai nei vienoje kelionėje nepateikiam pilno tvarkaraščio, nes Jūs ne bulvių maišai autobuse, kurie viską stebi pro langą, kol gidas diktuoja datas. Mes bet kada galėsim sustoti, kur tą akimirką norėsis ir galbūt būtent ten patirti tokį nuotykį, kurio tikrai nesitikėjot.

Visko neišduodam, bet kad bus smagu, tai garantuojam. Beje, maršrutą dar papildysime po kelionės į Dakaro ralį, nes lėksime trasomis ir bekelėmis, kurios galbūt daug įspūdingesnės nei planas, kurį turime iki šiol, tad laukite papildymo. Esame lankstūs, tad to paties tikimės ir iš jūsų!

Paleiskit savo kupranugarį į tikras atostogas ir nuotykius!

ĮSKAIČIUOTA

Visi įėjimai į lankytinas vietas, transportas, nakvynės (3-4* viešbučiai ir pakelės nankvynės namai), puikūs kompanjonai/ės, nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas.

NEĮSKAIČIUOTA

Skrydis, maistas ir gėrimai, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.

Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

SVARBU!
KAS GALI KELIAUTI?

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau ypatingai priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tai, kaip supratot, tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžymybes. Užteks klausytis kitų, patirk savus nuotykius!

Maja, per daug metų ištyrinėjusi Saudo Arabiją, parodys šią šalį taip, kad įsimylėsite jos grožį ir žmonių šilumą. Ši kelionė bus ne tik galimybė atrasti naują vietą, bet, ko gero, ir naują savo pusę. ✨

Būkite pasiruošę maloniems netikėtumams ir neplanuotiems nuotykiams, tokiems kaip trumpas žygis ar kita veikla, kurią Maja jums sugalvos. 🥰

Iki pasimatymo! 🐪

Kiti nuotykiai: