Góðan dag!

Islandijos jaukinimo priešistorė

Nuotykius po pasaulį rezgame nuo 2013 metų, bet Islandijos vis pavykdavo išvengti. Ji ir viliojo, ir nu kažkaip ne 🤪. O vat kelionės aprašymo juodarštis mėtėsi kompe jau nuo kokių 2015 metų. Velniai žino kas ten buvo su ta islandiška dvasia. Noko noko ir sunoko. Tad birželio 15 dieną atsidarius Islandijai nusprendėme – varom! Dar vienas faktorius, kad Adventur parodoje turėjome savo stendą ir šimtams lankytojų leidome jį aprašyti su svajonėmis, kur nori lėkt! Įsipareigojome suskaičiuoti balsus ir surengti ten nuotykius. Apie 250 parašė savo svajones ir nugalėjo Naujoji Zelandija, antra vieta – Japonija, trečia – Islandija. O mes norus pildome.

Tai renkame atsipūtusius nuotykiautojus/-as, kurios/ie šoks į krioklius plikais užpakaliais, kurie džiaugsis besiritinėdami juodo smėlio dykumose, kurie mojuos banginio uodegai ar kratys plikes ar garbanas pagal islandišką metalą drauge su vietiniais arkliais. Palikim naminius reikalus sandėliuke kermyt ir pasileidus islandišką playlistą roadtripinkime aplink geizerių, vulkanų, karštų versmių, dramatiškų kraštovaizdžių ir vikingų palikuonių  kraštą drauge! Tokios atmosferos kaip pas mus – nebus niekur!

💪 #bambekliųNeimame
Šis nuotykis bus malonus tik fiziškai ir emociškai pussveikiems, šiokį tokį humoro jausmą turintiems ir nusispjaunantiems „ką kiti pagalvos“ nuotykiautojams. Na, bent jau turit norėt tokiais tapt :D.

Dar apie nuotykiautojus – daug mūsų dalyvių net neskaito kas parašyta programose. Į dakarą susirinko grupė beveik visa, kai dar neaišku buvo kokioje šalyje vyks dakaras. Tad ačiū už pasitikėjimą Jums, mes tikrai parūpinsime Jums nerealiausias patirtis ir pačius smagiausius nuotykiautojus, kurie taps Jūsų draugais! Ne viena grupė yra taip sulipusi, kad šeimynos tapo . Tik tos „nerealiausios patirtys“ retsykiais bus ir ne pačios smagiausios, visko pasitaiko. Todėl reiki easy going, chill ir tolerantiškų keliautojų. Kategoriškai užsispyrusiems homus sovietikus palikuonims – griežtas NE!!!

 

SAUGUMAS / COVID_FREE

Islandija nuostabiai tvarkosi su covidu, užsikrėtimų skaičius nepakilo net ir atvykus keltams su šimtais keleivių ar tūkstančiams atskridusių turistų. Jie vieni geriausiai besitvarkančių Europoje su pandemija. Gal net geriausiai. Skrendame tiesiogiai iš Rygos, todėl išvengsime pašalinių ryšių oro uostuose, nereikės perssėsti. Kiekvieną dieną stebime padėtį, bendraujame su vietiniais partneriais. Nusileidus Islandijoje atliekamas covid testas kiekvienam, atsakymus gauname per 3-5 valandas ir nuotykiaujame! Praleidžiame Rejkjaviką ir vualia, turime nuostabų saugų nuotykį. Islandija yra viena rečiausiai apgyvendintų šalių pasaulyje, tad reiks gerai pasistengti, kad rast dvikojų. Testas oro uoste kainuoja 60-70Eur.

Nuotykio datos ir kainos:

Liepos 31-rugpjūčio 10 d.

11 dienų / 10 naktų

3500 € – 12 vietų

Rugpjūčio 12 – 21 d.

10 dienų / 9 naktys

3300 €  –  12 vietų

Rugsėjo 4 – 14 d.

11 dienų / 10 naktų

3500 €  – 12 vietų

Rugsėjo 16 – 25  d.

10 dienų / 9 naktys

3300 € – 12 vietų

 + skrydis 400 € jei iš Vilniaus/Rygos. Bet atskrenda iš viso pasaulio pas mus nuotykiautojai dažnai, tai kiek iš Jūsų krašto kainuos – tiek ir kainuos :). 

Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

Mes neteikiame išvykimo iš Lietuvos paslaugos. Skrydžiais ir kita logistika pasirūpina arba patys nuotykiautojai, arba mūsų ilgamečiai patikrinti partneriai. Aptarsime / patarsime.

Lauros mintys apie Islandiją. Raw, tiesiai iš fb žinutės 🙂

Islandija man buvo absoliuciai fantastiska patirtis visom prasmem: gamtos unikalumas, zinoma, eina pirma, su bonusu pasisildyti paryciais laukiniame spa jei susali palatkej :)) maistas gal vienas unikalesniu Europoj, kur dar visai iprasta kaip snacks’a prie aperitivo valgyt pudyta rykli. Taip pat dar paplitus banginio mesa ir spalvoto pauksciuko Puffin kepsnys:) dar gali sudoroti gardziai patroskinta avies galva o is lengvesniu variantu nerealios yra zuvienes. Kulturine prasme Islandija yra nepralenkiama muzikoj ir literaturoj, ypac vertinant jos mazuma ir izoliuotuma. Nezinau kitos tokios tokios kulturos su 400k izoliuotu gyventoju, kuri turetu tiek pasaulyje pripazintu muzikos atlikeju ir rasytoju! Susidaro ispudis, kad visi ten raso ir kuria muzika zmones labai ispruse ir nerealus pasnekovu: tiek del to, kad velgi tai rasytoju tauta ir visit puikus pasakotojai- nuo istoriju apie tai, kaip ledynai itraukia neatsargius turistus iki laikas nuo laiko i salos siaure is Grenlandijos ant ledo lyties atplaukiancias baltasias meskas ir ju nuotykius 

  • ĮSKAIČIUOTA
  • Patirtį pavasarį, rudenį, žiemą ir vasarą per vieną dieną
  • Pajausti mažiausių Islandijos kaimelių dvasią ir tylą
  • Nakvynės kažkur po stogu. Kartais minkštesnės, kartai kietesnės lovos. Palapinių nereikės.
  • Transportas viso turo metu. Didelis komfortabilus mikroautobusas.
  • Dienos Super jeep turas per aukštikalnes
  • Klaidžiojimai marso kanjonais
  • Keli trekai 5-7 km
  • Maudynės nemokamuose hot springs spa
  • Slaptų, nuošalesnių vietų žinojimas ir lankymas
  • Nusileidimas į urvą maudytis šiltoje versmėje
  • Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas.
  • Kaip ten sako – svarbu ne kur, o su kuo 🙂

   

  • NEĮSKAIČIUOTA
  • pusryčiai, pietūs ir vakarienės
  • pufikų stebėjimo turas
  • banginių turas
  • plaukimas stebėti ledyno
  • ledo urvų turas
  • papildomos ekskursijos straigtasparniais
  • draudimas ir visokie kitoke šūdeliukai privalomi
  • maudynės mokamuose hot springs spa

  Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

SVARBU!
KAS GALI KELIAUTI?

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau ypatingai priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tai, kaip supratot, tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžymybes. Taigi, užteks klausytis kitų, patirk savus nuotykius!

Atsiduok nuotykiui.
Dabar!

P.S. Tik dar kartą primenam, kad tai bus Jūsų gyvenimo nuotykis!

Iki pasimatymo!

Kiti nuotykiai: