Merhaba, habibi

Paskaitykit atidžiai. Laukia trumpas, bet labai koncentruotas ir energingas pasimatymas Dubajuje! Dykumų lenktynės su dakaro lietuviais + esminės Emyratų grožybės! Ir atostogų nereiks prašyti. Beveik kaip ilgas savaitgalis su keliom laisvom dienom.

Dubai Baja. Tai dviejų dienų lietuvių pasirodymas smėlynų lenktynėse. Važiuos Vaidotas Žala, Antanas Juknevičius ir Arūnas Gelažninkas. Su jais jau susiderinome – lauks mūsų trispalvių trasoje. Dakare pripratinome :). Arūnas Gelažninkas sakė, kad lauks ir jachtos vakarėlio. Pasimėgausim Dubajaus šviesomis, šokančiais ir dainuojančiais fontanais. Kilsime į aukščiausią pasaulio pastatą Burj Kalifą. Aplankysime naująjį Abu Dhabi Luvro muziejų – iš kosmos srities. Lankysime ir šeicho Zajedo mečetę. Tikrai viena gražiausių pasaulyje. Plauksime į gyvūnų safarį saloje. Priskraidino ten žirafų ir dar belenko. Aplankysime Empty Quarter / Rub Al Khali dykumos gabalą JAE, ten Star Wars’us filmino. Dėmesio – kirsime didžiules LIWA dykumos kopas taip, kaip niekas nekerta! Patys vairuosime 4×4  visureigius (nereik spec įgūdžių). O dar vietinis draugas Sajidas!!! Jis yra kosmonautas visiškas. O ar matėt milijardo vertės pilį vidury dykumos? Pamatysit. Pajausit. Patirsit patys!

Tai bus visiškai laukinis Emyratų nuotykis, kurio metu pridėsime ir pačių įstabiausių kada tik ever žmogaus sukurtų šedevrų aplankymus.

Dar kart DĖMESIO – tai yra mūsų buvusių 300 nuotykiautojų REUNION nuotykis. Tai reiškia, kad susirinks tikrai išprotėję veikėjai :D. O tie normalūs greit užsikrės ir taps tokiais pat išprotėjusiais.

Imam ir naujokus, norinčius nusiraut!

O žinot, kaip pradėsim kelionę? Nuo vakarėlio jachtoj! Juk prieš pasimatymą reikia susipažinimo!

 

☢️ NEIMAME: BAMBEKLIŲ, PRAŠANČIŲ VALANDINĖS NUOTYKIO PROGRAMOS, NEBENDRAUJANČIŲ SU GRUPĖS DALYVIAIS ir SMULKMENIŠKŲ NESUSIPRATĖLIŲ!!!

Nuotykio data ir kaina:

Balandžio 1 – 6 d.
2100 € 

+ skrydis nuo 330 €

 

Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

Mes neteikiame išvykimo iš Lietuvos paslaugos. Skrydžiais ir kita logistika pasirūpina arba patys nuotykiautojai, arba mūsų ilgamečiai patikrinti partneriai.

PLANAS:

Balandžio 1⃣ Atskrendam į Dubajų.

Balandžio 2⃣ Poilsis, viešbutis, baseinas, vandens pramogos, visureigių paruošimas kelionei irrr vakarėlis jachtoje!

Balandžio 3⃣ Dykumų lenktynės, Abu Dhabi turas, Luvro muziejus, saulės palydėjimas prie vienos gražiausių pasaulyje Šeicho Zajedo mečetės. 

Balandžio 4⃣ Pasitinkam saulę Burj Kalifoje ir lekiam į lenktynes su trispalvėm palaikyti lietuvaičių! Po to leidžiamės į trijų valandų kėlionė į Liwa dykumas, kur filmavo „Žvaigždių karus“. Taip pat, ieškosim „Yellow truck“ užpustyto dykumose ir skleisim palapines milijono žvaigždučių viešbutyje kopose. 

Balandžio 5⃣ Kertam dykumas skersai išilgai ir plaukiam laivu į Sir Bani salą, kur laukia salos laukinių gyvūnų safaris. Paskui grįžtam į Dubajų ir ilsimės prie baseino, aptarinėjam nuotykius ir planuojam kitus pasimatymus.

Balandžio 6⃣ Rytinis skrydis namo. 

Skrydis. Logistika. Viešbutis.

 • Balandžio 2d Dubajuje vyks jachtos vakarėlis po pietų, tad jau būkite. Didžioji grupės dalis išskris iš Vilniaus balandžio 1 d popietę/vakarą. Kas per Maskvą, kas per Kijevą.
 • Jums tinkamus skrydžius renkatės arba patys, arba bendraujate su mūsų logistikos partneriais: kelionių agentūra Mondus. Jie žino kur ir kada Jums reikia nuvykti. Nuotykio Fabriko kolektyvas skrydžių konsultacijų neteikia. Ačiū už supratimą, taupykite visų laiką :).
 • +370 5 212 44 44 arba milita@mondus.lt.
 • Dalyviai savarankiškai iš oro uosto atvyksta į nurodytą viešbutį.
 • Viešbutis bus Dubajuje. Jame 3 naktis gyvensime. Daiktų nereiks vežiotis. Kuris tiksliai, pasakysime likus dviems savaitėms iki nuotykio. Priklausomai užsiregistravusių dalyvių skaičiaus.
 • Sukursime FB ir whatsapp groupsus, ten galėsite bendrauti.

Įskaičiuota

 • Jachtos vakarėlis su maistu ir gėrimais.
 • Džipų nuoma.
 • 3 nakvynės viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais.
 • Visos dienos nuotykis: plaukimas laivu, gyvūnų safaris saloje.
 • Ir nesustabdomi nuotykiai: nuo dykumos kirtimo, išprotėjusio vietinio nuotykiautojo Sajid’o, pusdienio rimtos dykumos, nerealios publika ir nesustabdomo azarto palaikant lietuvius lentynėse!!! Visas nuotykis, kaip Dakaro dūzgės, o tiems, kas Dakare nebuvo puikus kojų apšilimas ir dykumų ralio patyrimas.

Neįskaičiuota

 • Skrydžiai.
 • Įėjimai į lankytinus objektus: šeicho Zajebo mečetė, Burj Kalifa.
 • Jūsų sugalvotos pramogos: vandens motociklai, papildomos jachots, lėktuvai, jodinėjimas kupranugariais ir kt.
 • Pietūs, vakarienės ir užkandžiai.

Atsiduok nuotykiui.
Dabar!

P.S. Tik dar kartą primenam, kad tai bus Jūsų gyvenimo nuotykis!

Iki pasimatymo!

Kiti nuotykiai: