fbpx

Dakaras 2022 sausio 1-16 (dienos preliminarios)! SAUDO ARABIJA!

VIZIJA IR MISIJA:

 • Palaikyti lietuvaičius su gausia trispalvių jūra. Kiek tai jaudulio ir džiaugsmo suteikia ne tik mums, bet ir lenktynininkams. Mūsų vėliavų jūra yra užfiksuota net oficialiame Dakaro filme! O šiais metais visos komandos įsiminė, kiek daug gali atvažiuoti lietuvaičių palaikyti savo šalies, lyginant su kitų komandų sirgaliais. Mūsų buvo bene daugiausiai, o jei ne daugiausiai, tai reiškėmės aktyviausiai. Ypač gerai mūsų trispalvę įsiminė po to, kai Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu greičio ruožą įveikė pirmi!
 • Pajausti dakaro nuotykius. Jie gali būti varginantys, spontaniški, neplanuoti, nuviliantys, džiuginantys, išsunkiantys ir palaiminantys. Bet galutinėje puokštėje – WOW! Tad reikia lengvai ištvermingų ir nestresuojančių nuotykiautojų. Informuoju, jog visada darome asmeninį facecontrollą, tad atsiprašome, jei nepaimsime :).
 • Pajausti ir patirti šalies dvasią, gamtą, kultūrą ir pabendrauti su vietiniais žmonėmis. Pakeliui griebsime visus įmanomus turistinius objektus. Kartais išsiskirsime, vieni lėks į dakarą, kiti – lankyti įdomių Saudo Arabijos vietų.
 • Selfiai su Juknevičium, Žala, Vanagu, Nasseru, Petranseliu ir kitais lenktyninkais. Prižadame! Iš praeitų ralių turime krūvas selfių su Alonzo, Nasseru, Petranselių šeima, Laya Sainz, Sunderlandu, Toby Price ir kt., o ką jau kalbėti beveik apie šeimynines fotosesijas su lietuvaičių ekipažais. 🙂
 • Važiuojame kaifuoti ir gerai leisti laiką. Prisiminkite, kad kartais galios ir posakis: “To have fun you don’t have to have fun”.

DĖMESIO Norime aiškiai iškomunikuoti – per dieną gali tekti nukeliauti ir 400, 500km, tad atidžiai pagalvokite ar tai Jums. Ar norite saugiai likti savo komforto zonoje, ar norite įveikti savo dakarą ir finiše džiaugtis kartu su Lietuvos lenktyninkais?!??!

Griebkite 🇱🇹, lekiam palaikyti lietuvaičių, pamatyt beveik visą Saudo Arabiją ir, žinoma, patirti savo Dakarą! 

Nuotykio data ir kaina: 

2022 m. sausio 1-16 d. (preliminarios datos)

LIKO 3 VIETOS, PASKUBĖK APSISPRĘSTI
5700€ vienam dalyviui

 + skrydis nuo 600 €

Vieta rezervuojama sumokėjus 1500 € avansą.

*Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

Mes neteikiame išvykimo iš Lietuvos paslaugos. Skrydžiais pasirūpina patys nuotykiautojai arba mūsų ilgamečiai patikrinti partneriai. Mes patarsime kaip skristi drauge su visa grupe.

PLANAS:

 • 4-5 dienos atvykimui/išvykimui, poilsiui, sostinės aplankymui, įžimybėms ir laisvam laikui.
 • ±12 greičio ruožų (buvo 2021 dakare).
 • ±20 dalyvių. Po keturis 4×4 automobiliuose. 2020m lėkėm su naujaisiais landcruiseriais.
 • 3-4 naktys palapinėse dykumoje ar šalia Dakaro bivako. Galėsite pamatyti, kaip vyksta lenktynininkų ir komandų nenutrūkstamas gyvenimas už tvoros.
 • 7/8 nakvynės viešbučiuose.
 • 6000 km per 12 greičio ruožų dienų, t.y. grubiai po 400-500 km per dieną, kartais ir daugiau, mažiau. Kartais nevažiuosime visai (kai biuvakas kelias naktis ten pat). 
 • Patekimo į biuvaką negarantuojame! Bet 2020 metais pavyko net po kelis kartus apsilankyti lenktynininkų bivake ir ne tik gauti ekskursiją, bet ir pabendrauti su lietuvaičių komandomis, nusiftografuoti apdužusiusdužusius ir tvarkomus automibilus, motociklus ir kt., bet ir skaniai papietauti su visais dakariečiais jiems skirtoje valgykloje. Ir grįžtam prie to pačio, kad patekimo į biuvaką negarantuojame!
 • Patirti, o ne tik pamatyti pravažiuojančius. Tikrai bus situacijų, kur turėsite lenktynininkams parodyti kelią, padėti atsikelti nugriuvusiems, kartu su žurnalistais laukti visų sugrįžtančių, dalintis patirtimis ir įspūdžiais ne tik tarp savų, bet ir tarp komandų.
 • Pateksime į trasas. Tapsite tikra dakaro dalimi, o ne šiaip žiūrovais. Per buvusias Peru ir Saudi dakaro ekspedicijas tiek išlandžiojome greičio ruožus, matėme ir furų virtimus, ir klajones kur pasiklydo dešimtus lenktynininkų.
 • LIVE YOUR DREAMS, DON’T DREAM YOUR LIFE! Che che, lekiam nuotykiauti!

Mūsų komanda

Komandoje turėsime nuotaikingų keliautojų, verslininkų, jogistų, ralistų, fotografų ir kitų sričių nuotykiautojų. Subalansuota ir paruošta tiek vyrams, tiek moterims. Pasiruoškite būti vairuotojais, šturmanais, fanais, poilsiautojais, turistais, furistais. Na, paskutinis tik dėl rimo. Žodžiu, lankysim Saudo Arabijos įžymybes ir gaudysime Dakaro azartą.

Moterys Saudi. Lietuvaitės buvo visur sutiktos tolerantiškai. Kavą/ arbatą/ datules valgėme kartu su vyrais, nors arabių ten nebuvo. Taip, moterų ir vyrų segregacija ten labai stipri, tačiau atvykėlėms tai nesudaro jokių nepatogų. Visi buvome priimti lygiai vienodai. Mes gerbėmė jų kultūrą, o jie mūsų. Nereikėjo vilkėti abajų (ilgų moteriškų rūbų), bet su ilgomis rankovėmės buvome beveik visada. Tačiau ir oro sąlygos buvo palankios visiems ilgiems ir šiltiems apsirengimams. 🙂

ĮSKAIČIUOTA

Ilgametė Dakaro know how, pažintys su dakaro dalyviais ir žurnalistais, specifinės informacijos gavimas apie trasas, įdomius įvykius, orientavimasis. Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. Pats rimčiausias 4×4 transportas naujais landcruiseriais, vairavimas dykumoje – mes patys vairuojame!!! Traukaime, stumiame, aksame, keičiame ratus. Nakvynės nuo puikių 4-5 viešbučių, vilų iki palapinių.

NEĮSKAIČIUOTA

Skrydis, pusryčiai stovyklaujant, pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.

Na, ir pasikartosime: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

DĖMESIO! VIZA

Į Saudo Arabiją galima patekti tik turint turistinę vizą. Vizos formą galite lengvai ir paprastai užsipildyti internetu. Kaina: 110 eur. Padaro per 10 minučių. Vizos nebūtina spausdintis, ją tiesiog galima turėti telefone. Taip, jos daug kur prireikia, kaip ir paso. Gali paprašyti bet kur ir bet kada. Būkite pasiruošę :).

SVARBU!

KAS GALI KELIAUTI?

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Lankstus požiūris – privalomas! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžymybes. Ieškom linksmų nuotykiautojų, bambeklių nepriimam!

Atsiduok nuotykiui.
Dabar!