fbpx

Hello!

Užsiregistruok nepamirštamam rojaus nuotykiui Karibuose!

Izoliacija, karantinas, kovidas, korona ir taip tūkstantį kartų per dieną. Ar dar nepavargot? Mes tai neištvėrėm ir truputi pakeliavom. Šįkart į Barbadosą, tam, kad Jums būtų apie ką svajoti ir ko laukti. Jei tai dabar skamba kaip didžiausia svajonė, tai mes jums prižadame, kad ją realizuosime jau dabar, lėktuvai kyla – lekiam!

Bus labai kompaktiška grupė, fantastinis vadovas lietuvis, dirbęs Japonijos ir Islandijos tarptautiniuose turuose daugybę metų. Pailsėsite, prasivėdinsite galvas, pasideginsite! Skrydis puikus su Lufthansa, tenais gerokai saugiau nei kitur pasaulyje, Covidas labai gerai suvaldytas! 

Sugriežtinus karantino sąlygas, šalies sienos neuždarytos. Keliauti, skristi ar važiuoti į Lietuvos oro uostus, pagal Vyriausybės nutarimus – leidžiama (patvirtinta SAM). Vykstant į oro uostą reikia turėti skrydžio bilietą ir jį parodyti pareigūnams, jei stabdytų ir tikrintų. Išvykimas ir parvykimas į Lietuvą nėra ribojamas.

 

BARBADOSO NUOTYKIŲ PLANAS: pusė dienų poilsis, kita pusė – aktyvus pramoginis ir pažintinis laisvalaikis. Viskas nuo sportinės žvejybos su kateriais iki plaukiojimų su jachta-katamaranu.

Į kainą įskaičiuota:

 • Išmaišysime visą Barbadosą, nuo rytinės audringos pakrantės palei Atlanto vandenyną iki rytinės ramios Karibų jūros su mėlynais paplūdimiais.

 • Fantastinis mini kruizas: gerą pusdienį su jachta ar katamaranu. Kruizo metu: pietūs, visokiausi gėrimai, barmenas, muzika ir linksmybės. Veiki, ką nori: drybsai ant katamarano hamakų, nori – nardai su didžiuliais vėžliais, nori – deginiesi ant denio. Visiška laisvė ir atitrūkimas nuo realybės!!!

 • Lengvas nardymas snorklinimas su rajomis ir vėžliais. Norintiems rimčiau – yra begalės vandens pramogų.

 • Kelis kartus bus rytinė mankšta  po palmėmis, lengva pramoginė surfinimo pamokėlė – pavyksta visiems su gerais instruktoriais ir didele plačia lenta.
 • Pažintinis istorinis turas su gidu po Birdžtauno senamiestį.

 • Romo degustavimas ir jo istorijos turas

 • Keletas smagių gatvės vakarėlių, kur vietiniai Cicinai ir Mamontovai karaoke atlieka gatvėje.
 • Aplankysime žymiausią uolą Barbadose, kuri yra 10 metrų virš Karibų jūros.

 • Pasiselfinsim prie garsiosios dainininkės Rihannos vaikystės namo, aplankysim Oistins žuvies turgų, kur gyvos muzikos fone skanausim gardžiausią grilintą žuvį.
 • Apleistų rūmų ir apgriuvusių resort’ų lankymas. Šitų atrakcijų niekas nepasiūlys, mes atkapstėme ir ištyrinėjome! Kažkada privatūs buvę paplūdimiai bus MŪSŲ ir niekienio kitų! 

 • Trek’ingas pasitikti saulėlydžio

 • Žygis po džiungles, o jei norėsite, tai ir nakvyne ten. Planas pirminis – patiems įsirengti būstus. Lengvas grįžimas į akmens amžiaus laikus!

 • Senosios cukranendrių plantacijos lankymas

 • Pasivažinėjimas senoviniu traukiniu.

 • Nuostabios vakarienės superiniuose restoranuose palei Karibų jūros krantus.

 • Turėsim ir eskursiją į gyvūnų rezervatą, kur pabendrausim su žaliosiomis beždžionėmis. Kuomet jas maitina – subėga visas miškas. Neįtikėtinas vaizdas!
 • Ir svarbiausia – puikus, geranoriškas ir nuotykių bei poilsio ištroškęs kolektyvas!

 • Ir visa tai – įskaičiuota!!! O laisvu laiku galėsite degintis ir turkštis Karibų jūroje arba baseine. 

 

DĖMESIO!

 Vietoje papildomai reikės maistui ir gėrimams, bet pusryčiai bus. Gyvensime puikiame 3 žvaigždučių viešbutyje su baseinu, nuostabiu kiemu ir galimybe dvi dienas izoliuotis prie baseino. Visi kambariai su vaizdu į Karibų jūrą už 10 metrų. 

 

Vizų nereikia. Covid – 19 ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti galima. Prieš skrydį reikia pasidaryti testą, tam kad gautumėte kelionių sertifikatą. Keliauninkams viską pasakysime: kaip kur kada padaryti. Kaina apie 75 eur.

O jei kažkas NEPAVYKS? Brangiosios ir mielieji, tai visuomet kažkas nepavyksta, tik keliauninkai nežino arba iki tam tikro laiko nesužino, nes nėra čia ką slėpti. Pvz.: pavasarį į Kubą atvažiavom, o gidas sako – turiu kitą grupę, sorry. Duosiu kitą žmogų. Ir ką mes? Tai, aišku, kad imam! Ir žinote ką? Gavosi geriau nei buvome planavę!

Taigi, negalime bijoti užsidarę, turime prisitaikyti. Kaip mes tai darome? Ieškodami saugių maršrutų, patogių ir lanksčių skrydžių rezervacijų su kuo vėlesniais apmokėjimų terminais. Patys praeiname covid testus, skrendame, investuojame energiją, laiką, pinigus. Nes ši veikla mus veža. Kaifuojame ir dainuojame nuo jos! 

O kokie nuostabūs/ios mūsų klientai, tai net sunku apsakyti. Ypatingai daug palaikymo gavome pradžioje šios mėsmalės, kai atsišaukė viskas. Tad ir dabar labai reikia Jūsų palaikymo, lankstumo, kantrybės, supratimo ir POZITYVAUS/VĖJAVAIKIŠKO požiūrio. 

Ką darome, jei neišskrendame sutartu laiku į sutartą vietą? Jei nepavyks kažkas ateityje, tarsimės, nukelsime į kitas datas, keisime kryptį, perplauksime į kitą gretimą Karibų salą! Nėra padėtiės be išeities. Jau per šį pusmetį tiek cirkų nutiko, kad dabar niekas nebaisu :)). Supratom, kad baimės tik akys didelės ir kad nebūsim tobuli planuotojai ir organizatoriai, tad leidžiam sau klysti, nuklysti ir kartais kakta sienoje skylę pramušti. Geriausia tai, jog per ją pamatome, tai, kas visiems buvo nematoma ir atrodė neįmanoma. Mes esame ir kuriame tam, nes mums gera pildyti jūsų svajones ir kartu patirti neužmirštamų nuotykių.

Dar kartą dideliausias AČIŪ Jums, mūsų draugai/klientai. Su Jumis – nors į pasaulio kraštą! 

Nuotykių datos. Kainos.

Barbadoso nepriklausomybės šventė

2021 m. lapkričio 20 – gruodžio 2d. 

 3 500 € + skrydis

Avansas

500 eur, tuomet rezervuojama vieta Jums. Likęs mokėjimas ne vėliau kaip 2 sav. iki kelionės. Skrydžių rezervus padarys mūsų partneriai  arba jūs patys.

Skrydis

Nuo 800eur. Skrydžių rezervus padarys mūsų partneriai.

Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

Mes neteikiame išvykimo iš Lietuvos paslaugos. Skrydžiais ir kita logistika pasirūpina arba patys nuotykiautojai, arba mūsų patikrinti partneriai.

Papildomai

Barbadosas yra brangi šalis. Vietomis pasijauti, kaip New York’e ar Londone. #BambekliųNeimam

Paleiskit savo kupranugarį į tikras atostogas ir nuotykius!

ĮSKAIČIUOTA

Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. Transportas, nakvynės.

NEĮSKAIČIUOTA

Skrydis, pusryčiai stovyklaujant, pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.

Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

SVARBU!
KAS GALI KELIAUTI?

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau ypatingai priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tai, kaip supratot, tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžimybes. Užteks klausytis kitų, patirk savus nuotykius!

Atsiduok nuotykiui.
Dabar!

P.S. Tik dar kartą primenam, kad tai bus Jūsų gyvenimo nuotykis!

Iki pasimatymo!

Kiti nuotykiai: