Hello!

Užsiregistruok nepamirštamam rojaus nuotykiui Karibuose!

Nenorim burti i tirščių, tai bandom savo kailiu – esam Barbadose jau dabar! Detalią programą sudarinėjame. Bus daug vandens pramogų, jachtingas kelais dienas, seniausio romo degustavimas, hike’ingas, belenkiek gyvūnų, džiunglės, mėlyniausi paplūdimiai, didžiulės Atlanto vandenyno bandos ir tykūs Karibų jūros pakraščiai. Vizų nereikia. Covid ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti galima. Barbadose atvykus nereikia karantinuotis. Prieš skrydį testą pasidarot ir valio, gaunate kelionių sertifikatą. Keliauninkams viską pasakysime kaip kur kada padaryti. Paprasta procedūra apie 75 eur kainuos. Grįžus į Lietuvą karantinuotis teoriškai reikės tik savaitę (atnaujinti turi tvarką), BET praktiškai testą atlikus ir parašius prašymą išleidžia už poros dienų i darbus, mokyklas, būrelius ir visas normalias veiklas. Gal į barus nereiktų eiti tik :). Patikrinome taip pat šitą procedūrą savo kailiu po kelionių. Tad jei užkniso antraštės ir pasaulio pabaigos pranašavimas – atsiduok nuotykiui! Oi koks smagus kolektyvas susirinks, net sunku apsakyti kaip ilsėsimės ir nuotykiausime!

O jei kažkas NEPAVYKS? Brangiosios ir mielieji, tai visuomet kažkas nepavyksta, tik keliauninkai nežino :D. Pvz pavasarį į Kubą atvarėm, o gidas sako – turiu kitą grupę, sorry. Duosiu kitą žmogų. Tai negalime bijoti užsidarę, turime prisitaikyti ir mes tai darome ieškodami saugių maršrutų, patogių ir lanksčių skrydžių rezervacijų su kuo vėlesniais apmokėjimų terminais. Patys praeiname covid testus, skrendame, investuojame energiją, laiką, pinigus. Nes ši veikla mus veža. Kaifuojame ir dainuojame nuo jos! O kokie nuostabūs/ios mūsų klientai, tai net sunku apsakyti. Ypatingai daug palaikymo gavome pradžioje šios mėsmalės, kai atsišaukė viskas. Tad ir dabar labai reikia Jūsų palaikymo, lankstumo, kantrybės, supratimo ir POZITYVAUS/VĖJAVAIKIŠKO požiūrio. Su Barbadosu lyg ir pavyksta dabar viskas saugiai. Jei nepavyks kažkas ateityje, tarsimės, nusikelsime į kitas datas, keisime kryptį, perplauksime į kitą gretimą Karibų salą, jų čia begalės už poros valandų, dėliosime grąžinimų grafikus. Jau per šitą pusmetį tiek cirkų nutiko, kad dabar niekas nebaisu :)). Nors baisu gal. Tik tas baimes uždarom į stalčiukus, parodom joms liežuvį ir varom bandyt toliau daryt. Žinoma, visko būna, neesame tobuli, bet stengiamės. Kai viskas gerai, tai visiems gerai. O vat kai sunku, tuomet tik tikriausiems nuotykiautojams gerai. Bandom būti tie pastarieji. Ir dar kart dideliausias AČIŪ Jums, mūsų draugai/klientai. Su Jumis – nors į pasaulio kraštą!

AVANSAS 500eur, tuomet rezervuojama vieta. Likęs mokėjimas ne vėliau kaip 2 sav iki kelionės. Skrydžių rezervus padarys mūsų partneriai Baltic Clipper ar jūs patys ir bandysime kuo vėliau skrydžių apmokėjimus atlikti, kabės tiesiog rezervai ilgą laiką. Dar būna flexible skrydžiai, bet su jais sunkiau šiek tiek.

PAPILDOMAI: Barbadosas yra brangi šalis. Lyg Londone ar Niujorke būtumėte. Papildomai neįtrauktoms pramogoms ir maistui reikės nuo 600eur. Realistiškai – nuo 1000eur. #BambekliųNeimam. Kas įtraukta detaliuojame dar, tai registruokitės ir gausite info patys pirmieji!

Nuotykių datos. Kainos.

Spalio 19 – 31 d.  2400 € 

Lapkričio 17 – 29 d.   2400 €  

NAUJI METAI! 

Gruodžio 22 – sausio 3 d.

2800 €  

Avansas

Bent 500eur, tuomet rezervuojama vieta. Likęs mokėjimas ne vėliau kaip 2 sav iki kelionės.

 

Skrydis

Nuo 800eur. Skrydžių rezervus padarys mūsų partneriai Baltic Clipper ir bandysime kuo vėliau skrydžių apmokėjimus atlikti, kabės tiesiog rezervai ilgą laiką. Jei pavyks.

Nuotykių Fabriko kelionės prasideda ir baigiasi tik konkrečioje šalyje.

Mes neteikiame išvykimo iš Lietuvos paslaugos. Skrydžiais ir kita logistika pasirūpina arba patys nuotykiautojai, arba mūsų patikrinti partneriai.

Paleiskit savo kupranugarį į tikras atostogas ir nuotykius!

ĮSKAIČIUOTA

Nepakartojamos gyvenimo patirtys, smagi atmosfera, kūrybiškumas, nutrūktgalviškumas, netikėtumai, ekspromtas, savo komforto zonos peržengimas ir augimas. Transportas, nakvynės.

NEĮSKAIČIUOTA

Skrydis, pusryčiai stovyklaujant, pietūs ir vakarienės, papildomos ekskursijos straigtasparniais ir dar kiti įmantrūs prasimanymai.

Kaip ten sako: „Live your dreams, don’t dream your life“ arba trumpiau: varom nuotykiaut!

SVARBU!
KAS GALI KELIAUTI?

Nuotykių fabrikas laukia openminded ir easy going nuotykiautojų! Į kolektyvą nepriimam užsiraukėlių ir bambeklių. O jei netyčia įsimaišo, kas ypatingai retai pasitaiko, tai dažniausiai pats po kelių dienų išsineria iš savo senų rūbų ir paprašo jį nufotkint nuogą.  O jei jau ypatingai priešinasi bambėjimo išvarymui – paliekam šalikelėj ir tiek žinių, tegu tranzuoja į oro uostą. Kaip begalvotum, tai, irgi, nuotykis.

Tai, kaip supratot, tinka norintiems pabėgt nuo civilizacijos. Tinka kūrybiškoms ar crazy nuotykiaujančioms asmenybėms! Tinka ir antroms, ir trečioms pusėms. Žodžiu, tinka tiems, kurie tiesiog nenori/bijo patys planuotis kažkiek rizikingo nuotykio, o įprastos agentūros nepasiūlo ko nors daugiau nei pasakojimo apie nuotykius ir įžimybes. Užteks klausytis kitų, patirk savus nuotykius!

Atsiduok nuotykiui.
Dabar!

P.S. Tik dar kartą primenam, kad tai bus Jūsų gyvenimo nuotykis!

Iki pasimatymo!

Kiti nuotykiai: